MAND CZ – obrovský výběr dveří a kování

Vybíráte dveře a kliky a nevíte si rady? Nejraději byste chtěli vidět vše přehledně na jednom místě? U nás se sen stává skutečností. Na ploše 330 m2 v Libušské ulici na Praze 4 se nachází náš stylový showroom, kde vám s radostí a vášní pro dveře představíme to nejlepší na trhu. MAND CZ nabízí produkty českých i evropských jedniček. Je libo české dřevěné dveře? Máme! Sháníte stylové posuvné dveře? Máme ty nejlepší od Eclisse! Potřebujete moderní kliky na dveře? U nás najdete i ty, které vyhrály mezinárodní ocenění za design! Sháníte rustikální kování na chalupu? Není problém!

MAND CZ – rádi vám poradíme ve stylovém showroomu i na eshopu!

S výběrem vám vždy ochotně a rádi poradíme. Dveře a dveřní kování jsou naším koníčkem, nejen prací, a proto si troufáme tvrdit, že při výběru s námi, budete mít konečně „kliku“. Vidět vše na vlastní oči je vždy skvělé. Můžeme sice avizovat, že dveře Czech Door z poctivého českého dřevěného masivu jsou prostě dokonalé, že se hodí do klasického, nostalgického i moderního interiéru, ale vidět tu senzaci na vlastní oči – to je něco jiného. Můžeme psát, že máme slabost pro kování Cobra, protože je české, kvalitní a za necelých třicet let existence značky se stalo tím nejlepším na trhu. Ne vždy má člověk ale čas či možnost navštívit kamenný showroom, v takovém případě jsme vám k dispozici na eshopu!

Naše posuvné dveře do pouzdra ušetří prostor v malém interiéru

S námi vyřešíte vše kolem dveří. Díky tomu, že se v naší nabídce nachází zcela geniální posuvné dveře Eclisse, které se při otevření zasouvají do špičkově technologicky řešeného stavebního pouzdra, se troufáme pasovat na odborníky v řešení problémů s nedostatkem prostoru v interiéru. Stavební pouzdro Eclisse působí subtilně a minimalisticky, hodí se tak do každého interiéru. Je přitom mimořádně kvalitní a odolné. Splňuje zkrátka vše, co od posuvných dveří a pouzder čekáte, a ještě o dost víc. Oproti otočným dveřím ušetří posuvné dveře do pouzdra cenný prostor, jejž jinak zabíráme při manipulaci s dveřním křídlem. Ač se to na první pohled může zdát jako drobnost, není to tak. Posuvné dveře jsou funkčním a praktickým prvkem interiéru. Ty od značky Eclisse jsou navíc mimořádně estetické.

MAND CZ nabízíme certifikované bezpečnostní dveře i kování

Abychom zůstali u dveří, v naší nabídce najdete i velmi kvalitní vchodové dveře a také bezpečnostní dveře výrobců NEXT a Bedex. Vyberte si dveře odpovídající bezpečnostní třídy. Nabízíme i dveře protipožární. Bezpečnostní dveře by měly být nezbytnou součástí ochranného systému každé domácnosti a my si jsme toho vědomi. Proto nabízíme jen dveře, které mají vše, co mají certifikované bezpečnostní dveře mít. A protože jsme slíbili, že se o vaše dveře postaráme od A do Z, tak nabízíme samozřejmě i vysoce kvalitní bezpečnostní kování.

Nezakládáme si na tom, abychom nabízeli drahé produkty, naší prioritou vysoká cena v žádném případě není. Naše dveře a dveřní kování vybíráme pečlivě a s maximální péčí. Rádi se zaměřujeme na české výrobce nebo výrobce, kteří s daným produktem přišly a ostatní je jen napodobují. Typickým inovátory ve svém oboru je již zmíněná značka Eclisse. Především si ale zakládáme na tom, abychom svým zákazníkům poskytovali co nejvyšší míru kvality.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce