Poradce David Tyr a jeho návod k vlastnímu bydlení

David Tyr radí lidem s hypotékami již 8 let a má za sebou již stovky spokojených klientů. Na www.HypotékaPlzeň.cz hlavně radí lidem s úvěrováním nemovitostí, poslední dobou samozřejmě online tak, aby si klient sám nemusel obíhat banky.

Jak dlouho se pohybujete ve finančním sektoru a jak jste se k tomuto odvětví dostal?

Finance řeším lidem již od roku 2013 a dostal jsem se k tomu tak, že jsem se pohyboval v obchodní sféře a řešil jsem pro klienty různé situace.

Co vás na poradenství nejvíce baví?

Nejpříjemnějším benefitem mojí práce je pocit pomoci lidem a viditelnost efektů kroků, na kterých jsme se dohodli. V průběhu poradenství s klienty navazuji přátelské kontakty a to nám do budoucna usnadňuje vzájemnou spolupráci.

Pro klienty zařizujete jen hypoteční úvěry?

Pokud má klient zájem, nebo je jen zvědavý na možnosti, řešíme i různá pojištění, spoření a investice. Ale základem mé konzultační činnosti jsou hypotéky.

Jak vypadá váš typický klient?

Když racionálně uvažujete a chápete, že řešení s nezávislým profesionálem je pro konkurenční efekt vašeho výběru zásadní, vyberete si poradce například z https://www.hypotekaplzen.cz/.

Jaké jsou nyní v hypotékách trendy a je vhodný čas vzít si hypotéku?

Byty a domy jsou dle některých předražené, ale nikde není žádná referenční cena, podle které by se to dalo prokázat. Ceny určuje trh, ten není nasycen a v blízké budoucnosti ani nebude. Proto dlouhodobé rezidenční bydlení v nájmu nedává smysl a je lepší splácet úvěr. Úrokové sazby hypoték jsou stále nízké.

S jakými problémy se s klienty při řešení hypotéky setkáváte?

Problémy příliš nemáme, dokážeme se přenést přes všelijaké překážky. Lidé si nechají poradit.

Co byste zájemcům o pořízení vlastního bydlení formou úvěru, tedy zájemcům o hypotéku, poradil?

Poraďte se nejprve se zkušeným profesionálem, ušetříte tím na úrocích, vlastních nervech a energii.

Zdroj obrázku: Vitaliy Krasovskiy / Shutterstock.com

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce