Individuální a kvalitní služby SEO nelze poskytovat formou balíčků

Vaše webové stránky nemají takovou návštěvnost, jakou byste si představovali? O viditelnost webu ve vyhledávačích a vyšší návštěvnost se postará SEO.

Posláním webových stránek je co nejlépe a nejvíce sloužit uživatelům internetu a přinášet tak vyšší návštěvnost vlastníkům stránek a tím i potřebný zisk. K tomu, aby byly www stránky navštěvované je potřebné jejich zviditelnění, a to nejen formou reklamy, ale především kvalitním SEO.

Co obnáší služba SEO a lze jí získat i formou zvýhodněných balíčků? Tak na to jsme se ptali předního SEO specialisty Michala Kuchaře, který svým klientům rozumí a dokáže pro ně připravit služby na míru.

Mohl byste nám blíž představit služby SEO?

SEO jako takové je zkratka pocházející z anglického Search Engine Optimization a SEO v češtině znamená optimalizování webových stránek pro vyhledávače. Služby SEO tedy spočívají v tom, že my jako SEO specialisté využijeme všechny SEO metody k tomu, aby webové stránky klienta ať už zcela nové či již dávno fungující dostaly šanci zviditelnění se ve vyhledávačích a byly dostupné pro uživatele a tím se zvýšila i jejich návštěvnost.

Jakými způsoby zajistíte splnění těchto cílů a existují nějaké zvýhodněné balíčky služeb SEO?

Především individuálním přístupem, protože co klient, tak to jiné potřeby a cíle, a hlavně jiný obsah webu, e-shopu a předpokládané zisky. A aby bylo možné nastavit služby SEO na míru, tak určitě bych k tomu nevyužíval nějaké balíčky. Naše služby SEO jsou již natolik cenově výhodné, že jsou dostupné pro všechny klienty, a kdybychom služby poskytovali formou balíčků, tak nemůže jít o služby na míru. Pro nás je prostě individuální přístup prioritou a jedině tak můžete poskytnout kvalitní a efektivní služby.

Takže v čem spočívá kvalita služeb SEO?

Jak již jsem řekl, jde především o individuální přístup, a proto vše začíná konzultací s klientem, díky které získáme co nejbližší informace o činnosti klienta a obsahu webu. Následně provedeme seo audit, který odhalí veškeré nedostatky i kvality webu. Pomocí seo analýzy tyto chyby odstraníme a najdeme adekvátní řešení včetně kvalitního obsahu. Proto do služeb SEO patří i copywriting a PR články. Další důležitou součástí je analýza klíčových slov a jejich vhodný výběr. A nedílnou součástí SEO služeb je linkbuilding.

Jak dlouho proces SEO probíhá?

Proces SEO není časově ohraničený. Jde o dlouhodobou záležitost, takže žádná práce na jednu hodinu, ale v řádu několika týdnů i měsíců, protože i když provedeme veškeré analýzy a nastavení, tak na webu i nadále pracujeme, kontrolujeme, sledujeme a poskytujeme klientům pravidelné reporty. Jedině tak mohou být služby SEO kvalitní a web pracovat podle představ.

Takže jestli dobře rozumím, tak na webových stránkách musí být pořád nějaká akce?

Přesně tak, protože trendy se mění a my je dokážeme odsledovat a podle toho web nastavit, změnit, přizpůsobit. O web je potřebné se neustále starat, aby byl pořád napřed před konkurencí a přátelský pro vyhledávače.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce