Proč jsou ready made společnosti stále žádanější?

V České republice je založení nové obchodní společnosti časově náročné. Dlouhé hodiny strávené na úřadech a v bance, vyřizování potřebných dokladů, placení poplatků. To je jen krátký výčet povinností začínajícího byznysmena. Pakliže chcete s podnikáním začít takřka okamžitě, ideální volbou jsou ready made společnosti.

Začínající podnikatel musí překonat spoustu administrativních překážek. Není divu, že spousta z nich zvolí alternativní řešení v podobě ready made společností. Co si pod termínem „ready made společnosti“ představit? Ve své podstatě se jedná o klasický podnikatelský subjekt, který byl založen tradičním způsobem. Zakoupením ready made společnosti se podnikatel zbaví povinnosti běhat po úřadech, neboť firma je již zapsána v obchodním rejstříku. Převede se na nového majitele, který může okamžitě začít s podnikáním. Ready made společnosti nemají z právního a daňového hlediska žádnou podnikatelskou minulost.

Proč koupit ready made společnost?

Jedná se o totožnou společnost, kterou byste získali založením svépomocí. Ready made společnosti vám však šetří čas a námahu. Majitelem ready made firmy se stanete do druhého dne, kdežto založení obchodní společnosti by vám zabralo při nejlepším měsíc. Z tohoto důvodu vznikly specializované korporace, v jejichž kompetenci je prodej ready made společností. Můžete si zakoupit společnost s ručením omezeným i akciovou společnost.

Pakliže se rozhodnete pro ready made společnost, můžete se obrátit na profesionála CAROLINA INVESTMENT. V jeho produktovém portfoliu narazíte nejen na již zmíněné ready made společnosti, ale také na virtuální sídla v hlavní metropoli. V neposlední řadě nabízí službu založení společnosti. Nemusíte se tak o nic starat. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webové stránce.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce