Manipulační technika STILL je nově dostupná i v eshopu

Specialista na intralogická řešení a prodej manipulační techniky, STILL, spustil online prodej své techniky i služeb. Díky eshopu si mohou zákazníci zakoupit nové vozíky i použitou manipulační techniku za zvýhodněné ceny. Objednat online lze však i speciální služby firmy. Nejen standardní servis, ale i mytí manipulační techniky či desulfataci olověných baterií z VZV, která je specialitou STILL.

Eshop s manipulační technikou STILL jede na plné obrátky

STILL eshop nenechal po koronavirových opatřeních na začátku letošního roku na sebe dlouho čekat a nabídl možnost zákazníkům i manipulační techniku objednávat na dálku prostřednictvím e-shopu. Online lze koupit nové vozíky, pronajmout si manipulační techniku, pořídit použité vozíky i objednat servis a další přidané služby související s údržbou vozíků. Díky eshopu se zjednodušil přístup zákazníkům k technice i ke službám. I v době, kdy se doporučuje omezit interpersonální kontakt, tak vztahy mezi STILL a zákazníky mohou fungovat zcela naplno. Eshop nabízí bezpečné platební mechanismy i rychlou dodávku. Nové vozíky firma dodává obvykle do 10 pracovních dnů až k zákazníkovi s dopravou zdarma.

Vozíky STILL k prodeji i k pronájmu

Objednat lze nové ruční paletové vozíky, nízkozdvižné paletové vozíky i vysokozdvižné vozíky. Zákazníci, jenž mají zájem pouze o krátkodobé zapůjčení manipulační techniky, nebo je pro ně ekonomicky výhodnější rozložení nákladů bez závazků ve formě dlouhodobého pronájmu, mají možnost online využít též pronájem manipulační techniky STILL. Pronajímaný sortiment zahrnuje elektrické vysokozdvižné vozíky, dieselové a plynové vysokozdvižné vozíky, teleskopické manipulátory, vozíky s výsuvným sloupem, nízkozdvižné vozíky, vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky a tahače i pracovní plošiny. Online objednání pronájmu zahrnuje výběr konkrétních strojů, nadefinování si délky pronájmu i automatické či doporučené pojištění – povinné ručení i pojištění způsobené poškozením, havárií, zničením a odcizením stroje.

Filosofií STILL je nabízet v perfektním stavu i svoji bazarovou techniku

Použitá manipulační technika ­je odstupňována podle kvalitativních tříd. Zákazník tak může volit vždy pro sebe a svoje záměry ten nejoptimálnější poměr cena/výkon. Použité vozíky zahrnují širokou škálu strojů: vysokozdvižné vozíky s protizávažím, stroje s nízkým zdvihem i s vysokým zdvihem, VZV s výsuvným zvedacím zařízením, vychystávací vozíky či tahače. Samozřejmostí je nově objednání této techniky online.

Servis manipulační techniky online

Žádný servis samozřejmě u manipulační techniky nejde fyzicky provádět online, ale originální náhradní díly, údržbu manipulační techniky i technické kontroly lze online objednávat. Údržba, servis i technické kontroly tak lze zautomatizovat, snadno naplánovat i rychle řešit akutní poptávky těchto služeb. Zajistit si lze i servisní poradenství či speciální servisní služby, kterými jsou mobilní myčka STILL i desulfatace baterií.

Mobilní myčka STILL

Služba mytí manipulační techniky je unikátní řešení, které spatřilo světlo světa dokonce právě v české pobočce STILL. Tento vynález řeší problémy provozů, jež využívají manipulační techniku. Pro jejich bezproblémový chod je nutné pravidelné mytí. To je však problematické, protože odpad z něj je nutné ekologicky likvidovat, k čemuž firmy a provozy nejsou vybaveny a mnohdy jsou tak zcela cíleně tato jejich pochybení příslušnými úřady vyhledávaná a pokutována. Problém vyřešila mobilní myčka vozíků od STILL. Vozíky nikam nevozíte, myčka přijede až k vám. Má integrovaný vlastní zdroj vody, elektrické energie i čističku odpadních vod. V době zimní a jarní koronavirové krize pomáhaly myčky STILL dokonce s mytím a desinfekcí nákupních vozíků u obchodních center.

Nový život pro olověné baterie

Ekonomickým počinem pro zákazníky a ekologickým pro svět je pak služba desulfatace olověných baterií. Elektrické vozíky STILL sice přechází na ekologičtější Li-Ion baterie, přesto jsou však ještě v provozu i zařízení s olověnými akumulátory. Ty ohrožuje tzv. sulfatace, tedy proces, kdy se v akumulátoru hromadí krystalky síranu olovnatého. Nejvíce ohrožené jsou akumulátory v sporadicky používané manipulační technice. Na vybitých akumulátorech již po víkendové odstávce začíná krystalizovat síran olovnatý a ten dokáže baterii znehodnotit i zcela zničit. Nový život dokáže olověným akumulátorům vrátit proces desulfatace baterií. I tuto službu pro své vozíky mohou zákazníci STILL objednat přes eshop.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce