Káva a kvalitní voda pro firmy aneb jak maličkosti dokáží pozvednout firemní kulturu

Každý dobrý podnikatel ví, že pro správný chod své firmy jsou důležití spokojení zaměstnanci. Čím lépe se v práci cítí, tím roste jejich loajálnost a také výkonnost. A to se odrazí na úrovni celé společnosti. Tuto spokojenost přitom podpoří i zdánlivé maličkosti jako přísun kvalitní pitné vody nebo skvělá káva volně k dispozici podle chuti.

Voda jako základ

Napadlo vás někdy, jak moc je důležitá obyčejná voda? Zajistit její přísun, kdykoliv někdo ze zaměstnanců pocítí žízeň, by mělo být na prvním místě. Stejně tak jako nabídka kvalitní a stále více oblíbené vody firemním návštěvám. Nechcete přece, aby místo soustředění se na práci zaměstnanci řešili, kdy a kam si musí zajít koupit láhev vody. Jednoduchým a účinným řešením je pořídit do firmy nápojový automat od společnosti Fontana. S ním budete mít okamžitě po problému. Výdejník pramenité vody je praktický a snadný na obsluhu. Barely vody vám budou vždy doručeny až k vám a zajištěn bude samozřejmě i pravidelný servis automatů, aby byl zaručen jejich bezvadný chod a vy se nemuseli o nic starat.

Káva je příjemným bonusem

Také sáhnete po šálku vonící kávy, kdykoliv se cítíte unavení a potřebujete dobít baterky? Dopřejte to samé i svým zaměstnancům, opět se vám to vrátí na jejich výkonnosti. Šálek dobré kávy povzbudí mysl a zvýší pozornost, což je více než žádané. Většina lidí ji navíc má velmi ráda, a tak ji na svém pracovišti jistě ocení. Praktickým řešením je kávovar na kapsle. I u něj je obsluha velmi jednoduchá, kávové kapsle se jen vloží a stiskem tlačítka je v mžiku připravena lahodná káva.

Myslet na maličkosti je základem úspěšného podnikání. Pozvednete totiž díky nim firemní kulturu své společnosti a věřte tomu, že tato malá investice do vašich zaměstnanců a jejich spokojenosti se vám mnohonásobně vrátí.

O všech možnostech nápojových automatů, kávovarů a dalších praktických pomocníků do vaší firmy se dozvíte více na webu www.fontana.cz.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce