HYROTRADE Recenze & Zkušenosti – Vyplatí se?

Chcete obchodovat kryptoměny s vysokou finanční pákou? Zaujala vás platforma Hyrotrade, ale nechcete posílat peníze neznámé firmě? Potom jste tu správně! V této recenzi vám mimo jiné ukážeme, jak obchodování u Hyrotrade probíhá nebo jaké si provozovatel účtuje za své služby poplatky.

Hodnocení: 75%            Otevřít účet

Obsah recenze

 1. Recenze Hyrotrade ve zkratce
 2. Základní informace o Hyrotrade
 3. Co všechno Hyrotrade nabízí?
 4. Poplatky u Hyrotrade
 5. Registrace, vklady a výběry
 6. Kdo stojí za Hyrotrade
 7. Závěrečné shrnutí
 8. Diskuze

Recenze na Hyrotrade ve zkratce

Hyrotrade je kryptoměnová obchodní platforma, která se specializuje na maržové obchodování kryptoměnových párů. Slovo maržové je zde opravdu důležité, protože obchody probíhají s poměrně vysokou finanční pákou 1:100.

Obchodníci mohou spekulovat na růst nebo pokles desítek kryptoměn, obvykle v páru s USDT nebo BTC. Veškeré vklady i výběry probíhají v kryptoměnách, protože tradiční fiat měny Hyrotrade nepodporuje.

Hyrotrade má vlastní platformu. Ta obsahuje klasické obchodní pokyny (Limit, Stop, Stop Limit, Stop Loss, Take Profit) i řadu nadstandartních funkcí. Například social trading.

Obchodování u Hyrotrade považujeme za lehce rizikové, a to ze dvou důvodů. Prvním důvodem je poměrně vysoká finanční páka, která může být zejména pro začátečníky a nezkušené obchodníky likvidační. Druhým důvodem je minimum informací o provozující společnosti.

O společnosti Hyrotrade

Výhody:             

 • Vlastní platforma                          
 • Social trading                                                                                                                        
 • Nízké poplatky                                                            

Nevýhody:         

 • Málo informací o provozovateli
 • Nepodporuje fiat měny, akcie atd.
 • Obchodní podmínky v angličtině

Základní informace o Hyrotrade

Název: Hyrotrade

Provozovatel: Greenstar fox alfa LLC (Svatý Vincent & Grenadiny)

Poskytované služby: Obchodování kryptoměn s pákou

Platforma: Sirix (vlastní)

Podporované kryptoměny: BTC, BCH, ETH, DASH, LTC, NEO, ADA, DOGE, USDT, EOS, TRX

Poplatky za obchodování: Ano – komisní poplatek za každý otevřený obchod, jinak zdarma

Poplatek za neaktivitu: Ano

Poplatky za výběr / vklad: Ne

Platební metody: Kryptoměny

Demo účet: Ano

Minimální výběr / vklad: 0.0015 BTC

Minimální objednávka: 0.01 BTC

Finanční páka: 1:100

Social trading: Ano

Hedging: Ano

Co všechno Hyrotrade umí?

Hyrotrade je multifunkční kryptoměnová platforma, která vám umožní obchodovat kryptoměny s využitím vysoké finanční páky. Obchodování kryptoměn bez páky ani nákup a prodej kryptoměn za klasické fiat měny platforma nepodporuje.

Social trading

Platformu ocení především aktivní obchodníci a spekulanti, kteří mají s obchodováním kryptoměn zkušenosti.

Jak Hyrotrade funguje?

 1. Nejdříve se musíte registrovat, zároveň s registrací se Vám automaticky vytvoří reálný obchodní účet, na který si můžete jednoduše zaslat kryptoměny. Když je nemáte, stačí si je vyměnit v jakékoliv směnárně.
 • Jakmile kryptoměny dorazí na váš účet, můžete začít obchodovat. Platforma podporuje 4 typy objednávek (Market, Limit, Stop, Stop Limit), přičemž spekulovat můžete na růst ceny (Buy) i na pokles (Sell). Dejte si ale pozor, všechny obchody probíhají s pákou 1:100!
 • Seznam otevřených obchodů včetně průběžných výsledků najdete pod grafem v okně Position. Obchody ukončíte kliknutím na symbol křížku, případně můžete využít funkci pro automatické ukončení pozice při určité ztrátě (Stop Loss) nebo při určitém zisku (Take Profit).
 • Kryptoměny si můžete vybrat pomocí odkazu ,,vybrat prostředky. Platforma po Vás může chtít vložení vašeho ID oproti odeslání vašich zisků ale jedná se o standardní postup. Celý proces netrvá déle jak 48 hodin.
 • Platforma

Obchodování s pákou

Hyrotrade se chlubí tím, že poskytuje vysokou finanční páku 1:100. Otázkou ale zůstává, jestli není vysoká páka spíše ke škodě.

Páka 1:100 znamená, že vaše objednávky budou 100x větší než investovaná částka (marže). Zisky i ztráty z takových transakcí budou 100x větší, něž jaké by byly bez využití pákového efektu. I malý pohyb ceny tak může způsobit velký zisk nebo velkou ztrátu.

V první řadě si musíme uvědomit, že kryptoměny jsou extrémně nestabilní a jejich ceny běžně kolísají o jednotky procent denně. U každého obchodu musíte počítat s tím, že se vlivem fluktuace trhu dostanete (třeba jen dočasně) do ztráty. Problém je, že s finanční pákou vám ztráty při nepříznivém vývoji trhu dramaticky narůstají. A můžou vám zlikvidovat celý obchodní účet.

Obchodování s vysokou pákou vyžaduje přísný money management, jinak prostě nemůže fungovat. Obchodníci by měli mít většinu peněz volně k dispozici, jinak jim i malá fluktuace na trhu vynuluje účet.

U konkurenční služby Binance je platforma pro maržové obchodování začínajícím obchodníkům nepřístupná. Provozovatelé této populární burzy si uvědomují náročnost obchodování s vysokou pákou a proto tuto službu nabízí pouze uživatelům, kteří úspěšně absolvují znalostní kvíz a prokáží tak dostatečnou způsobilost. U Hyrotrade je maržové obchodování dostupné každému.

Poplatky u Hyrotrade

Sazebník poplatků najdete na hlavní stránce dole u obchodních podmínek.

 • Spread: Nákupní cena (Buy) je vždy nepatrně vyšší než prodejní cena (Sell). Jejich rozdíl neboli spread je v podstatě poplatek, který zaplatíte u každého obchodu. U platformy Hyrotrade ale není nijak navyšován, jak je tomu a ostatních brokerů.
 • Swap: Swapový poplatek zaplatíte u každé pozice, kterou držíte po uzavření trhu. Trh se zavírá vždy 5 sekund před půlnocí a otevírá v 00:00:00. Sazba swapového poplatku se mění, nicméně při našem testování byla roční sazba pro všechny měnové páry 0.00 %. Poplatek se účtuje na denní bází podle vzorce [roční sazba]x[objem obchodu] /365. Z toho je zřejmé že ani swapy se na Hyrotrade neplatí.
 • Komisní poplatek: Komisní poplatek je jediný poplatek, který na platformě budete platit. Jeho částka činí 0.05% Z každého obchodu
 • Administrativní poplatky: Registrace a vedení účtu je zdarma. BidAskBit si neúčtuje ani poplatky za vklady nebo za výběry, avšak musíte počítat s poplatky těžařů.

Poplatky

Co vám ale broker neodpustí, to jsou poplatky za neaktivitu. Ty zaplatíte v případě, že neuděláte žádný obchod během 90 dní. Velikost poplatku je $10 měsíčně a strhává se ze všech neaktivních účtů, které mají kladný zůstatek.

Registrace, vklady a výběry

Vytvoření účtu je rychlé a jednoduché. Stačí vyplnit registrační formulář, odsouhlasit obchodní podmínky a máte hotovo. Ověření identity Hyrotrade nevyžaduje, avšak v obchodních podmínkách se píše, že při výběru peněz společnost může (ale nemusí) verifikaci vyžadovat.

Vklady i výběry se realizují pomocí kryptoměn, protože fiat měny (CZK, EUR, USD) platforma nepodporuje.

Otevřít účet si můžete zde.

Závěrečné shrnutí

Hlavní výhodou Hyrotrade oproti konkurenci je vysoká finanční páka. Ale jak jsme již zmiňovali ta může být spíše na škodu. Za velkou výhodu považujeme i ,,nulový spread” a žádný swap.

Obsluha platformy, která je mimo jiné i v češtině je jednoduchá a intuitivní, takže se s ní naučí opravdu každý. Jedinou překážkou může být, že firma, která platformu provozuje nemá oficiální zastoupení v ČR, takže je otázkou, jak to bude vypadat s komunikací v případě problémů. Naštěstí firma zaměstnává na podpoře české rodilé mluvčí, takže nemusíte mít strach z jazykové bariéry při řešení vašich požadavků.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce