Káva jako od baristy? Vsaďte na pověstnou švýcarskou kvalitu!

Toužíte si ráno co ráno pochutnávat na kávě jako od baristy? Pořiďte si kvalitní automatický kávovar. Od lahodného moku vás bude dělit jen jedno zmáčknutí tlačítka. 

Dáte si klasické espresso, cappuccino, flat white, latté, nebo macchiato? Který nápoj je vaším favoritem? Kávových nápojů v kavárenských menu dnes najdete celou řadu. V centru Prahy za šálek zaplatíte i přes stovku. Nikdo vám ale nezaručí, že si na ní pochutnáte. Na rozdíl od té, jíž si máte možnost připravit v domácích podmínkách. Stačí se vybavit správným arzenálem, v tomto případě kvalitním kávovarem.

Špička mezi kávovary

Špičku v segmentu automatických kávovarů jednoznačně představují švýcarské kávovary Jura, a to nejenom z důvodu, že za nimi stojí pověstná švýcarská kvalita. Na té si Švýcaři zakládají. Stejně jako jsou švýcarské hodinky zárukou přesnosti, švýcarské kávovary jsou zase zárukou jednoduché přípravy báječné kávy. Sice si za ně něco připlatíte, ale přidanou hodnotou vám bude kvalita a programy, o nichž si produkty konkurenčních značek mohou jen nechat zdát. Buďme ale konkrétní.

15 nápojů jedním stiskem!

Kávovar JURA vám v první řadě připraví 15 skvělých nápojů. Jedním stiskem! Obzvláště bychom vás rádi upozornili na model JURA E8 Dark Inox v elegantním tmavém provedení, s barevným displejem a inteligentními smart filtry. Tímto ale schopnosti tohoto kávovaru zdaleka nekončí. Víte třeba, že je možné napojit jej na váš chytrý telefon? Z obyčejného kávovaru se pak stane chytrý kávovar.

Chutné kávové variace

Jura kávovar, jenž je držitelem ocenění Red Dot Design Award, vám ve kteroukoliv denní i noční dobu připraví ty nejchutnější kávové variace. Na ty je totiž expertem. K jejich přípravě například využívá tzv. impulsní extrakční proces (P.E.P.®), jenž je schopen rozpoznat optimální dobu nutnou pro extrakci namletých zrn.

Aroma, které nemá obdoby

Výsledkem pak je chuť, která ve světě automatických kávovarů nemá obdoby. Káva s tak uhrančivým aroma, kterou vám pro její vůni bude líto vypít. Mnohdy je to totiž pouhá vůně čerstvě namleté kávy, která nás láká nejvíc. Tak neváhejte a dopřejte si ji každý den.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce