Mějte svou virtuální asistentku

Snad v každé firmě se generuje mnoho úkonů rutinní administrativy, které jsou sice jednoduché, ale zabírají hodně času a celkově jsou ubíjející. A přitom by je mohl dělat prakticky kdokoliv, kdo do chodu vaší společnosti nevidí. Ať už je děláte vy či vaše sekretářka, zbavte se jich a získejte více prostoru pro důležitější úkoly.

Co je virtuální asistentka a jaké činnosti vykonává?

Virtuální asistentka“ je služba, která vám umožní získat více času tím, že jednoduchou rutinní administrativu přesunete na někoho jiného, kdo fyzicky nesídlí ve vaší firmě, ale přesto vám je k dispozici, kdykoliv potřebujete (dle domluvy). Dokonce je možné nastavit telefon tak, aby se po určitém počtu zazvonění přesměroval na virtuální asistentku, která hovory vyřídí za vás. A díky moderním technologiím lze zajistit mnoho jiných činností, jež by dříve externě vykonávat nešly.

Mezi časté úkony online asistentky patří (krom výše uvedeného) přepisování textů, kopírování, skenování, vytváření prezentací a Excel tabulek, vyhledávání nových kontaktů, sledování cenových nabídek konkurence, vyřizování méně důležitých e-mailů, rozesílání newsletterů a dalších dokumentů, doplňování informací do CRM systému, rozesílání dokumentů poštou, kompletní správa agendy a fakturace i dalších úkonů, na kterých se domluvíte.

Na koho se obrátit?

Zaujala vás tato služba a přemýšlíte, na koho se obrátit? Je tu pro vás společnost Axxel services, která na českém trhu působí od roku 2007. Zajistí vám kromě dalších služeb administrativu a backoffice. Díky tomu získáte více času na důležitější věci a zároveň ušetříte peníze za kmenového zaměstnance.

Outsourcing je stále oblíbenější a promítá se do různých oblastí. Vyzkoušejte i vy služby virtuální asistentky a věnujte se vy či vaše sekretářka práci, kterou skutečně nikdo jiný za vás udělat nemůže.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce