TCS Česká republika – partner pro ty, kdo uklízejí ve velkém

Velké firmy potřebují silné partnery i pro takovou část své činnosti, jakou je úklid. Aby se firma mohla zaměřit na svůj core business, potřebuje spolehlivou úklidovou techniku, která je kvalitní, bezpečná, s kompletním servisem, vždy dostupnými náhradními díly a je u ní vyřešeno i financování.

I čistící technika musí být schopna garantovat zvyšování efektivity a produktivity. Rovněž by měla být šetrná k životnímu prostředí a snižovat negativní dopady na přírodu. Zajímavým partnerem pro podnikatele i velké korporace, který splňuje tyto podmínky, je TCS Česká republika, tedy Tennant Cleaning Solution.

- Inzerce -

TCS Česká republika pomáhá vytvářet čistší, zdravější a bezpečnější svět firmám, jako jsou velké obchodní řetězce – například Albert, Tesco, Billa, Makro, Olympia, OBI, Hornbach nebo Baumax; je partnerem dodavatelům úklidové techniky pro firmy z oblasti automobilového průmyslu – Škoda, Kia motors, Hyundai, Peugeot Trnava a další, pro firmy z oblasti potravinářského průmyslu – Kozel, Pilsner Urquall, Vitana, Danone, Madeta atd., i pro řadu dalších partnerů, jako jsou DHL, České aerolinie, Preciosa, Česká pošta, Hasičský záchranný sbor ČR a další. Specifickou skupinou zákazníků TCS Česká republika jsou pak úklidové firmy.

TCS Česká republika – to je profesionální čistící a úklidová technika pro každého

Obrovské množství kvalitních produktů Tennant Cleaning Solution dělá z firmy univerzálního partnera pro každého, kdo potřebuje řešit úklid. V nabídce firmy najdete průmyslové vysavače, jednokotoučové stroje, kobercové extraktory, zametací stroje se sedící obsluhou i s chodící obsluhou, mycí stroje se sedící i s chodící obsluhou, kombinované mycí a zametací stroje i větší komunální stroje. Velký výběr nabízí TCS Česká republika i v jednotlivých kategoriích produktů. Třeba podlahové mycí stroje TENNANT si lze vybrat jako LPG nebo dieslové.

Clean, lean, green

Firma se nestydí o sobě tvrdit, že je největším technologickým vynálezcem v oblasti, jakou je úklid a čištění. Už 140 let firma přináší na trh nové technologie, inovuje a uvádí do praxe požadavky svých zákazníků. Říká o sobě, že je „clean, lean, green“. Za těmito slovy se ukrývá top kvalita a spolehlivost, i nejvyšší čistící účinek v konkrétní třídě strojů (clean). Stroje TCS jsou cestou k nejvyšší produktivitě a nižším nákladů na činnosti spojené s úklidem (lean). Současně jsou úklidové stroje šetrné k životnímu prostředí (green).

TCS Česká republika

Tennant Cleaning Solution má od roku 2011 své zastoupení rovněž v České republice a na Slovensku. Naše země je tak jednou ze zhruba 66 dalších zemích, kde má TCS své obchodní zastoupení.

Řešení úklidu na míru

- Inzerce -

Vekou výhodou firmy TCS Česká republika je skutečné partnerství se zákazníkem. To začíná hned u zrodu spolupráce. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, co je pro vaše prostory a jejich podmínky nejvýhodnější. Odborníci z Tennant Cleaning Solution zhodnotí veškeré vaše požadavky a podmínky prostoru, jehož se úklid týká, a navrhnou řešení s optimální četností úklidu, rychlostí u způsobem úklidu. Pro stroje získáte pravidelné servisní prohlídky a zajištěny jsou i servisní opravy.

Financování vašeho úklidu

Pokud jste se rozhodli pro koupi stroje nebo strojů a aktuálně na ně nemáte volné prostředky, TCS Česká republika za vás vyřeší i financování pomocí leasingu nebo půjčky. Možností je řada. Od finančního, operativního či zpětného leasingu, až po účelový úvěr.

Další možností je pronájem strojů. TCS Česká republika pronajímá mycí a zametací stroje. V nabídce jsou různé menší stroje, ale i kousky určeny pro plochu 30 000 metrů čtverečných denně.

Úklidem to nezačalo

Na začátku příběhu fenomenální firmy byla výroba dřevěných podlah. Tu v roce 1870 založil George Henry Tennart. Problémem však bylo, jak dřevěné podlahy čistit. Díky řešení, které se našlo v roce 1932, se firma vydala na svoji cestu kolem světa jako dodavatel řešení úklidu pro průmysl i velké korporáty. Během 140 let si značka získala silnou reputaci v oblasti profesionálního úklidu. TCS dnes, to je kvalitní úklidová technika. Vyzkoušejte si produkty značky i vy.

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.
[td_block_7 category_id="_related_tag" custom_title="Mohlo by vás zajímat ..." block_template_id="" ajax_pagination="next_prev" limit="6" f_header_font_size="15"]