TCS Česká republika – partner pro ty, kdo uklízejí ve velkém

Velké firmy potřebují silné partnery i pro takovou část své činnosti, jakou je úklid. Aby se firma mohla zaměřit na svůj core business, potřebuje spolehlivou úklidovou techniku, která je kvalitní, bezpečná, s kompletním servisem, vždy dostupnými náhradními díly a je u ní vyřešeno i financování.

I čistící technika musí být schopna garantovat zvyšování efektivity a produktivity. Rovněž by měla být šetrná k životnímu prostředí a snižovat negativní dopady na přírodu. Zajímavým partnerem pro podnikatele i velké korporace, který splňuje tyto podmínky, je TCS Česká republika, tedy Tennant Cleaning Solution.

TCS Česká republika pomáhá vytvářet čistší, zdravější a bezpečnější svět firmám, jako jsou velké obchodní řetězce – například Albert, Tesco, Billa, Makro, Olympia, OBI, Hornbach nebo Baumax; je partnerem dodavatelům úklidové techniky pro firmy z oblasti automobilového průmyslu – Škoda, Kia motors, Hyundai, Peugeot Trnava a další, pro firmy z oblasti potravinářského průmyslu – Kozel, Pilsner Urquall, Vitana, Danone, Madeta atd., i pro řadu dalších partnerů, jako jsou DHL, České aerolinie, Preciosa, Česká pošta, Hasičský záchranný sbor ČR a další. Specifickou skupinou zákazníků TCS Česká republika jsou pak úklidové firmy.

TCS Česká republika – to je profesionální čistící a úklidová technika pro každého

Obrovské množství kvalitních produktů Tennant Cleaning Solution dělá z firmy univerzálního partnera pro každého, kdo potřebuje řešit úklid. V nabídce firmy najdete průmyslové vysavače, jednokotoučové stroje, kobercové extraktory, zametací stroje se sedící obsluhou i s chodící obsluhou, mycí stroje se sedící i s chodící obsluhou, kombinované mycí a zametací stroje i větší komunální stroje. Velký výběr nabízí TCS Česká republika i v jednotlivých kategoriích produktů. Třeba podlahové mycí stroje TENNANT si lze vybrat jako LPG nebo dieslové.

Clean, lean, green

Firma se nestydí o sobě tvrdit, že je největším technologickým vynálezcem v oblasti, jakou je úklid a čištění. Už 140 let firma přináší na trh nové technologie, inovuje a uvádí do praxe požadavky svých zákazníků. Říká o sobě, že je „clean, lean, green“. Za těmito slovy se ukrývá top kvalita a spolehlivost, i nejvyšší čistící účinek v konkrétní třídě strojů (clean). Stroje TCS jsou cestou k nejvyšší produktivitě a nižším nákladů na činnosti spojené s úklidem (lean). Současně jsou úklidové stroje šetrné k životnímu prostředí (green).

TCS Česká republika

Tennant Cleaning Solution má od roku 2011 své zastoupení rovněž v České republice a na Slovensku. Naše země je tak jednou ze zhruba 66 dalších zemích, kde má TCS své obchodní zastoupení.

Řešení úklidu na míru

Vekou výhodou firmy TCS Česká republika je skutečné partnerství se zákazníkem. To začíná hned u zrodu spolupráce. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, co je pro vaše prostory a jejich podmínky nejvýhodnější. Odborníci z Tennant Cleaning Solution zhodnotí veškeré vaše požadavky a podmínky prostoru, jehož se úklid týká, a navrhnou řešení s optimální četností úklidu, rychlostí u způsobem úklidu. Pro stroje získáte pravidelné servisní prohlídky a zajištěny jsou i servisní opravy.

Financování vašeho úklidu

Pokud jste se rozhodli pro koupi stroje nebo strojů a aktuálně na ně nemáte volné prostředky, TCS Česká republika za vás vyřeší i financování pomocí leasingu nebo půjčky. Možností je řada. Od finančního, operativního či zpětného leasingu, až po účelový úvěr.

Další možností je pronájem strojů. TCS Česká republika pronajímá mycí a zametací stroje. V nabídce jsou různé menší stroje, ale i kousky určeny pro plochu 30 000 metrů čtverečných denně.

Úklidem to nezačalo

Na začátku příběhu fenomenální firmy byla výroba dřevěných podlah. Tu v roce 1870 založil George Henry Tennart. Problémem však bylo, jak dřevěné podlahy čistit. Díky řešení, které se našlo v roce 1932, se firma vydala na svoji cestu kolem světa jako dodavatel řešení úklidu pro průmysl i velké korporáty. Během 140 let si značka získala silnou reputaci v oblasti profesionálního úklidu. TCS dnes, to je kvalitní úklidová technika. Vyzkoušejte si produkty značky i vy.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce