15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku

Společnost B2M.CZ má za sebou již 11 let zkušeností s provozováním poptávkových systémů a je jedničkou v tomto oboru v České i Slovenské republice. Nyní předává získané zkušenosti podnikatelům a radí jim, jak postupovat, aby získali co nejvíce zakázek.

Poptávkový server ePoptávka.cz provozovaný společností B2M.CZ rozesílá registrovaným dodavatelům měsíčně asi 8 000 poptávek od soukromých i firemních poptávajících zákazníků. Firmy a živnostníci, kteří chtějí na základě zaslaných poptávek získat zakázky, reagují zasíláním nabídek poptávajícím. „Pravdou je, že ne všichni dodavatelé přistupují ke zpracování nabídky zodpovědně a komplexně,“ říká Jiří Ondera, produktový manažer společnosti B2M.CZ, a dodává: „Díky zpětným vazbám od poptávajících víme, že dodavatelé si mnohdy zcela zbytečně usnadňují práci, posílají nabídky neúplné, zkratkovité, nekonkrétní, netýkající se obsahu poptávky, občas dokonce pošlou pouze ceník či odkaz na své webové stránky.“ Takoví dodavatelé ovšem získávají zakázky velice obtížně, a není se čemu divit.

Společnost B2M.CZ proto navázala spolupráci s profesionálním obchodníkem, podnikatelem a školitelem Janem Laiblem a spolu s ním připravila pro dodavatele systému ePoptávka.cz unikátní videokurz „15 tipů, se kterými vyhrajete každou zakázku“. V 15-ti lekcích videokurzu lektor předává ty nejlepší rady a doporučení, jak účinněji a efektivněji pracovat se získanými poptávkami a být tedy úspěšnější v získávání zakázek. Vše je demonstrováno na základě konkrétních a praxí ověřených příkladů aktivit a postupů. Videokurz je k dispozici nejen v online podobě, ale zároveň i na DVD spolu s tištěnou příručkou.

„Naším záměrem bylo přimět dodavatele systému ePoptávka.cz, aby se zamysleli nad tím, jakým způsobem pracují s informacemi, tedy s poptávkami, které jim zasíláme, a zároveň jim dát k dispozici jednoduchý a účinný nástroj, který pomůže odstranit nedostatky a povede ve svém konečném důsledku k získávání většího počtu zakázek,“ říká ještě Jiří Ondera.

Další informace o videokurzu spolu s úvodním videem najdou zájemci z řad firem a živnostníků v příslušné sekci portálu ePoptávka.cz.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce