Plachtové haly – to je rychle postavený sklad bez nutnosti žádat o stavební povolení

Praktické mobilní plachtové haly dokážou velice rychle vyřešit problém s nedostatkem prostor pro skladování. Využít je lze i jako dočasné parkování pro stroje nebo automobily, případně pro reprezentační účely firmy.

Zatímco pro halu v takto velkém rozměru byste již potřebovali stavební povolení, mobilní plachtové haly postavíte velice snadno, bez úředního šimla. Kdy se plachtové haly hodí? Naskladníte zboží, jež potřebuje být pod střechou. Pro provoz nakoupíte větší množství dřeva, které je nyní výhodné, ale k topení se hodí až poté, co dva až tři roky proschne. Chcete se ukázat svým zákazníkům ve velkolepém stylu na některé akci. Určitě najdete mnoho praktických možností využití. Navíc halu ani nemusíte kupovat. Stačí si ji u firmy Argoservis pronajmout.

Haly lze velice snadno postavit

Nemusíte na ně dokonce ani vyčleňovat personál. Na klíč vám halu přímo na místě smontují zkušení montéři z Argoservisu. A to včetně vyřešení terénních úprav pod halou. Stejně tak se následně postarají o demontáž pronajaté haly. Pronájem je možný krátkodobý i dlouhodobý.

Skvělé služby Argoservisu využijete, i když chcete stan postavit na veletrhu nebo jiné podobné akci, kde se budete jako firma prezentovat. Stačí si vybrat vhodnou velikost a podobu stanu.

Nabídka skladových stanů

Skladové stany se nabízí v několika velikostech. Argoservis vám kromě menších stanů nabídne i opravdu velkorysé plachtové haly o velikostech 10×4 m, 12×4 m, 15×4 m, 20×4 m a 40×4 m. Všechny mají výšku 4 m a každou je možné dodat s kompletním opláštěním, nebo bez bočních plachet. Specialitou pak jsou velice kvalitní skladovací haly Haltec. Rozměr 5×3,5 m bez bočního pláště se s oblibou používá pro vyřešení krytého parkovacího stání.

Plachtové haly a stany s kompletním mobiliářem

Pokud se mobilní plachtové haly rozhodnete použít k reprezentativním účelům, nabízí Argoservis i kompletní mobiliář – rampy, stěnové systémy, osvětlení, ozvučení, projekce, nábytek, reklamní grafiku, mobilní WC a další potřeby. Haly je možné vybavit rovněž dekorativními střechami nebo vytápěním. Na zelené louce tak dokážete díky Argoservisu velice rychle nabídnout skutečný luxus bez kompromisu. Nebo prakticky vyřešit skladovací problémy vaší firmy.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce