Developerský projekt přináší prémiové bydlení v Praze 3

V dynamicky rozvíjející se lokalitě nedaleko historického centra hlavního města roste developerský projekt Byty Na Vackově, který rezidentům poskytne kvalitní standard, vysoký komfort a služby i přírodu v okolí. Rezidence je zasazena do zeleně a předpokládaný termín dokončení je konec roku 2024.

Každá budova má osm nadzemních podlaží s výtahem a na každém podlaží se nachází byty s různými dispozicemi od skromných 1+kk až po velkorysé 5+kk. Zatímco malometrážní byty jsou vhodné jako startovací bydlení i investiční příležitosti, velké byty vytvoří pohodlné zázemí pro rodiny s dětmi. Celý projekt je založen na neotřelém designu, který v sobě propojuje úměrnost a funkčnost. Čím vás ještě byty Vackov ohromí?

Byty jsou praktické, moderní a minimalistické

Pokud tedy hledáte nové byty Praha 3, developerský projekt Byty Na Vackově vás nadchne po všech stránkách. Ve čtyřech domech bude k dispozici 241 bytů, 158 garážových stání a několik nebytových prostor. Etapa dokonale navazuje na předchozí projekty realizované podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově.

Co se týče standardů, je kladen důraz na kvalitu a preciznost. Přece jen, pro někoho se byt stane místem, kde stráví zbytek svého života, a proto je důležité, aby interiér vyhovoval jeho představám a požadavkům.

I lokalita má co nabídnout

Vackov se nachází na severovýchod od někdejšího nákladového nádraží, přičemž v severní části je ohraničen parkem Židovské pece. Ve volném čase tedy můžete zajít na procházku do parku. Projekt je obklopený nápadnými domky, za nimiž stojí stavitel Josef Vacek, který dané oblasti vtiskl svůj rukopis.

Pokud vás zajímají novostavby Praha, pak vás Vackov omámí, protože se jedná o klidnou lokalitu s plnou občanskou vybaveností. Byty Na Vackově má pod svými křídly Metrostav Development.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce