Se zahájením studia na vysoké škole nemusíte čekat až do září. Nastartujte svou budoucnost okamžitě!

Možná jste v prvním ročníku zjistili, že zvolený obor není pro vás. Možná jste s přihláškou na VŠ zaspali, nebo již delší dobu patříte mezi pracující lid a rozhodli jste se změnit svůj život. Nemusíte na nic čekat – studium lze začít i od února!

Studium, které se vyplatí

Na státních školách obvykle nemůžete jen tak zahájit studium letního semestru, naštěstí jsou tu však i školy soukromé. Nejenže nabízí možnost vrhnout se do studia už v zimě, jimi nabízené obory také často mívají mnohem větší uplatnitelnost v reálném životě, takže se vám peníze vynaložené na studium do poslední koruny vrátí. Zářným příkladem je Vysoká škola podnikání a práva, která vychovává manažery, podnikatele, specialisty na obchodní právo i informatiky – jedná se tedy o obory, které jsou v dnešní době vysoce ceněné. Škola se proto může pyšnit téměř neuvěřitelným úspěchem: nulovou nezaměstnaností svých absolventů.

Propojte studium s praxí

Na Vysoké škole podnikání a práva se nesoustředí pouze na uplatnitelnost absolventů, ale i na to, aby se naučili aplikovat v praxi nabyté vědomosti již během studia. Kombinace praktických dovedností a teorie je základem úspěchu v zaměstnání. Proto jsou zdejší pedagogové nejen akademici, ale také odborníci, úspěšní ve svých oborech, kteří mohou vnést do výuky pohled z reálného života. Kreativity se zde rozhodně nebojí, ať už zvolíte studium v Praze, Brně nebo Ostravě.

Nejen časová flexibilita

Vysoká škola podnikání a práva je otevřena jak denním studentům, tak těm, kteří se rozhodli na svém vzdělání pracovat při zaměstnání. Z časového hlediska i v dalších záležitostech vychází plně vstříc klientům a jejich potřebám. I cena studia je stanovena v únosných mezích, na rozdíl od mnoha jiných soukromých vzdělávacích institucí. To, že má škola proklientský přístup, však rozhodně neznamená nenáročnost. Bez vůle učit se a pracovat na sobě ještě nikdo kariéru snů nezískal. Pokud jste odhodlaní rozběhnout nový život, pošlete přihlášku ke studiu od února 2018 – škola vaše rozhodnutí podpoří finančním benefitem ve výší 5000,-.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce