Mamafest 2019 – druhý ročník konference pro ženy

Pokud jste žena/matka, doporučujeme konferenci Mamafest. Letos poběží už druhý ročník a nabízí nabitý program s přednáškami, panelovými diskuzemi a možností konzultací.

Kdy, kde a za kolik?

Mamafest bude 9. března 2019 od 9 do 18 hodin v divadle Venuše ve Švehlovce na Praze 3, ul. Slavíkova.

Vstupenka na celý den zahrnuje přednášky i panelové diskuze, možnost konzultovat svoje projekty/e-shopy s experty a večerní networking. V ceně je také drobné občerstvení, nápoje a káva. Kupte si ji na stránkách Mamfestu.

Co bude na programu?

Přednášky si pro vás připravili:

Dvě panelové diskuze povedou Jiří Rostecký s e-shopařkami Petrou Plemlovou, Jitkou Plevovou a Valinou Kociánovou, a Michaela Záleská vyzpovídá tři mamablogerky: Katku Osičkovou, Barboru Vaňkovou a Míšu Kněžkovou.

Během dne si můžete zkonzultovat svoje projekty s odborníky:

Probereme také možnosti e-shopových řešení, naším partnerem je opět Shoptet. Také se budete moci pobavit se specialisty s firmy Domena.cz na téma domén a hostingu.

A také se představí se svými příběhy čtyři podnikatelky. Večerní networking bude volný a nabídneme vám sklenku dobrého vína.

Kdo věnoval krásné věci do tomboly? Knihkupectví Jan Melvil úžasné knížky, Invia poukázku do Tropical Islands, funkční prádlo česká značka ScutumWear a kosmetické balíčky Biorytme a Nobilis Tilia.

Přijďte posunout své nápady a projekty. Mamafest bude plný inspirativních žen, které vám dodají energii.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce