Umělá inteligence jako pomocník pro každého

Snad všichni z nás aspoň čas od času potřebují vytvořit nějaký text nebo obrázek. Do práce, do školy nebo například jen jako příspěvek na sociální sítě. A přesně s těmito úkoly může pomoci AI. Proč byste tyto manuální úkony měli dělat sami?

LLM (Large Language Model – Velký jazykový model) je už pár let funkční koncept. Slyšeli jste už o ChatGPT nebo Gemini? Přesně to jsou příklady modelů, které umí generovat text. A vygenerují vám přesně to, co potřebujete. Text zní dostatečně lidsky a přirozeně. Pokud potřebujete sepsat text v určitém tónu, stačí to říct. Můžete si nechat vygenerovat formální email nebo naopak přátelsky znějící popisek k fotce na Instagram.

Jak použít LLM?

Large Language Model zní pro spoustu lidí děsivě. Nebojte, děsit vás to vůbec nemusí. Používání těchto modelů je velmi snadné, a to díky nástrojům, které vznikají. Jedním z nich je i Editee, česká platforma nejen pro copywritery, marketéry a všechny další, již tvoří obsah. Celý nástroj je český, prostředí je české, všechno je v češtině. Své požadavky na to, co potřebujete vygenerovat, můžete pohodlně zadávat v češtině.

Co všechno lze vygenerovat?

Cokoliv, co potřebujete. Nástroj má připravené šablony na nejčastější věci, které uživatelé chtějí generovat. S těmito šablonami je získání textu opravdu jednoduché. Vyplníte formulář a umělá inteligence vám na základě něj dá výsledek. Zvládne to každý, nemusíte být žádný AI specialista.

Nástroj Editee si v základní verzi můžete vyzkoušet zdarma, za lepší funkce se platí. Každý podnikavý člověk ale uzná, že taková časová úspora se vyplatí. Umělá inteligence dokáže chrlit texty a nápady daleko rychleji než vy. Navíc pracuje kdykoliv, kdy potřebujete. Neváhejte si Editee vyzkoušet a vyhodnotit, jestli se vám bude hodit. Ceny za placenou verzi jsou přijatelné.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce