Chcete zajistit plynulý a spolehlivý provoz skladu? Lion vozíky jsou těmi nejlepšími pomocníky pro moderní firmu

Bez kvalitní manipulační techniky se neobejde žádný výrobní závod, logistické centrum, hypermarket ani jiná velká prodejna. To dobře vědí všichni spolehliví manažeři a další odpovědní pracovníci, mezi jejichž povinnosti patří zajištění bezproblémového provozu. Základem úspěchu přitom je kvalitní technika, která dokáže zastat práci za nemalý počet pracovníků. Na prodejních plochách jsou naprosto nepostradatelné paletové vozíky, ve skladech zase vysokozdvižné vozíky, běžně označované také zkratkou VZV.

Jakou techniku vybrat? Nejlepším řešením jsou lion vozíky

Při pořizování nové manipulační techniky se rozhodně nevyplatí šetřit. Technologický pokrok kráčí kupředu mílovými kroky a firmy, které chtějí dosáhnout úspěchu, si nemohou dovolit zaostat za konkurencí. Kvalitní vybavení jim pomůže udržet krok s dobou. Koupíte-li starší typ vysokozdvižného nebo paletového vozíku, bude jeho pořizovací cena sice nižší, jeho výkon a další vlastnosti však nebudou ideální. Práce bude pomalejší a méně pohodlná, nejspíše narazíte i na další omezení. Vyplatí se proto raději rovnou investovat o něco vyšší částku a pořídit elektrický vozík. Skvělou volbou jsou např. lion vozíky.

Lion vozíky STILL obstojí se ctí i v náročném provozu. Zaslouženě patří mezi naprostou špičku ve své kategorii

Pokud chcete vysokozdvižný vozík, na který se můžete opravdu spolehnout, vsaďte na osvědčenou značku. Mezi takové bezesporu patří STILL. Renomovaná společnost v oblasti elektrotechniky působí téměř celé století. A stále přichází s inovativními produkty, které umožňují efektivnější a příjemnější práci. Její elektrické vozíky a další moderní skladová technika představují ideální řešení pro rozsáhlé sklady, výrobní haly i prodejny s velkou fluktuací zboží či materiálů. Lidský faktor sice zcela nahradit nedokáží, výrazně ale urychlují manipulaci s břemeny a zvyšují bezpečnost i komfort na pracovišti.

Jaké jsou hlavní výhody lion vozíků?

Elektrické vozíky jsou výkonné, přepravíte s nimi náklad do hmotnosti až 8 tun. Zároveň však neprodukují žádné emise. Na rozdíl od dieselového vozíku je proto elektrický vozík vhodný i pro práci v uzavřených prostorách. Navíc se jedná o nejekologičtější způsob manipulace s nákladem, samozřejmě kromě neefektivní, pomalé a namáhavé manuální práce. Elektrické vozíky STILL mohou být poháněny i olověnou baterií, optimálním řešením ale je moderní lithium-iontová technologie. Díky Li-Ion bateriím lze dosáhnout výrazně vyššího dojezdu na jedno nabití, mají také nižší hmotnost a menší objem než olověné baterie a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Nabídka elektrických VZV zahrnuje hned několik modelů s označením RX 20, RX 50 a RX 60. Pokud vám záleží na prosperitě vaší firmy i životním prostředí, jsou pro vás elektrické vozíky ideálním řešením.

S elektrickými vozíky vybavenými Li-Ion baterií nešlápnete vedle

Elektromobilita je trendem dnešní doby. Na silnicích se stále častěji objevují automobily, autobusy skútry, kola a koloběžky s elektrickým pohonem, v průmyslových podnicích a skladech si zase oblibu získávají lion vozíky. Při jejich vybírání se vám vždy vyplatí upřednostnit model s kvalitní baterií, která zaručí dobrý výkon a zároveň má dlouhou životnost. Elektrické vozíky STILL jsou vybaveny Li-Ion bateriemi, které vydrží dobře sloužit až 8 let.

Potřebujete komplexní řešení? Můžete si ho nechat sestavit přesně na míru

Společnost STILL vyvíjí a dodává kompletní skladovou techniku, nezapomíná ani na logistické počítačové programy. Dokáže dodat vše potřebné pro malé podniky, obchodní řetězce, logistická centra i výrobní giganty. Snadno tak můžete sehnat veškeré vybavení od jediného výrobce.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce