Kancelářské stoly: Zpříjemněte si práci, jak jen to jde!

To, že v zaměstnání trávíme mnoho času, není novinka. A pokud se neživíme procházkami po rozkvetlé louce, ale sedíme hodiny v kanceláři, je dobré si tento čas co nejvíce zpříjemnit. Prostorný, funkční pracovní stůl je základ. A vlastně jej oceníme i doma.

I stůl může být variabilní

Kancelářské stoly najdou uplatnění jak v zaměstnání, tak i v domácnostech. Přece často pracujeme z domova, případně trávíme čas u počítače. Mohlo by se zdát, že nabídka těchto stolů není nijak široká. Nicméně opak je pravdou. Vybírat lze od klasických rovných stolů přes ergonomické až k těm s motorem.

Rovné a ergonomické stoly

Klasický rovný stůl umístíte do rohu kanceláře nebo klidně do prostoru. Jeho výhoda je právě v možnosti ho kdykoliv bez omezení přestěhovat. Stoly do kanceláře mívají plné boky i zadní příčku, čímž se zajistí primární pocit soukromí, i když budete sedět uprostřed kanceláře. Průchodka mezi deskou stolu a zadní příčkou poskytuje prostor pro kabely od počítače. V případě potřeby lze k těmto stolům přikoupit spojovací přídavný stolek na pravou i levou stranu, a zvětšit znatelně pracovní plochu. Další možností je pak koupě ergonomického či rohového stolu. Ten zajistí větší komfort při práci.

Výškově nastavitelné stoly

Má-li vás zaměstnavatel hodně rád, možná vám dopřeje sedět u elektrického výškově nastavitelného stolu. Výšku stolu lze nastavit tak, aby vám vyhovovala jak při práci ve stoje tak i vsedě. Ovládání je jednoduché, rychlé. Přechod z jedné polohy na další je tichý. A i v nejvyšší poloze je zajištěna optimální stabilita podnoží. Ze stolu se v mžiku může stát v případě potřeby malý pultík pro jednání s klienty.

Nechte si dopravit nový stůl zcela zdarma

Při koupi nového stolu nemusíte nikam jezdit ani platit za doručení. AB-STORE, specialista na vybavení kanceláří a dalších firemních prostor, doručí vaši objednávku zdarma v rámci celé ČR. Zmiňte se o tom vašemu šéfovi.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce