Účetní firma MxB slaví 30 let, a to i díky vám!

Hranice 30. roku věku je pro mnoho lidí zlomová. Magická třicítka je ale významným milníkem i v podnikání! Už tři desítky let se o své klienty stará poradenská skupina a účetní firma MxB. Každý z těchto roků byl plný úspěchů a výzev, a to i díky vám, jejich klientům.

Psal se rok 1994. Tehdy měla účetní firma jednoho zaměstnance a pět klientů. Do deseti let se podařilo počty znásobit na 55 klientů a pět otevřených poboček. Vedení účetnictví se řešilo ručně se softwary v DOSu. O dalších deset let později, roku 2014, už měla skupina MxB 13 zaměstnanců a přes 250 klientů. A jak to všechno vypadá po 30 letech provozu?

FIRMA S 30MILIONOVÝM OBRATEM

V současnosti jsou čísla úplně někde jinde. MxB má 49 zaměstnanců, její pobočky najdete po celém Česku a spolupracuje zhruba se 700 klienty. Obrat činí 30 milionů Kč.

Věci se dnes dělají úplně jinak než před těmi třiceti lety. Firma je mnohem více digitalizovaná a dbá na moderní technologie. Úspěšně implementuje umělou inteligenci – dobře si uvědomuje, že kdo se jí nebojí, ten má konkurenční výhodu. Ostatně, působnost firmy se rozšířila i do oblasti IT.

PORADENSKÁ SKUPINA MXB JE VÍC NEŽ JEN ÚČETNÍ FIRMA

V MxB začínali jako účetní firma. I dnes je jejich hlavní činností poskytování účetnictví a daňových služeb. Malým i velkým společnostem po celé ČR i na Slovensku nabízí profesionální externí účetnictví, které je zcela transparentní. Pomáhají regulovat daně, posilují konkurenceschopnost, a vy se tak můžete soustředit na své podnikání. Klienti jim nejčastěji svěřují vedení účetnictví i mzdovou agendu, mít všechno u jedné firmy je výhoda.

MxB však není jen účetní firma, nýbrž poradenská skupina. Nabízí také právní služby jako právní zastoupení a služby z oblasti IT – pomůže s digitální transformací vaší firmy, kybernetickou bezpečností či správou sítě.

Podnikání se hezky rozrostlo a uvidíme, kam se MxB posune za dalších 10 let!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce