Tržiště.ePoptávka.cz – přímý kontakt mezi zákazníky a dodavateli

Společnost B2M.CZ s.r.o., český leader v oblasti poptávkových systémů, spustila na začátku září novou, zcela unikátní službu, která podstatně zjednodušuje proces kontaktu mezi dodavateli produktů a služeb a (nejen) novými zákazníky. Tržiště.ePoptávka.cz je služba, která jednoduše řečeno umožňuje dodavatelům zveřejňovat jejich nabídky a zákazníkům produkty a služby vyhledávat a kontaktovat dodavatele.

Službu Tržiště.ePoptávka.cz vytvořila společnost B2M.CZ s.r.o. na základě mnohaletých zkušeností s provozováním stěžejního českého poptávkového portálu ePoptávka.cz jako jeho nástavbu a umožňuje návštěvníkům portálu, kterých je ročně víc něž tři miliony, vyhledat požadovaný produkt nebo službu a přímo oslovit příslušného dodavatele. Návštěvník portálu tak cíleně vyhledává, co momentálně potřebuje, a dodavatel získává přímý kontakt na potenciálního zákazníka, což se děje bez jakéhokoliv dalšího zprostředkování. Jedná se tedy o oboustranně výhodný proces.

Dodavatelé registrovaní v systému Tržiště.ePoptávka.cz mohou podle druhu registrace zveřejnit až deset zvýhodněných, Tržištěm doporučených nabídek, přičemž ale počet standardních (nezvýhodněných) nabídek není nijak omezen. Každá doporučená nabídka je před zveřejněním zpracována operátory Tržiště, takže je zaručena jejich maximální informační a estetická úroveň. Návštěvníci Tržiště po vyhledání požadovaného produktu či služby pak sami dodavatele oslovují a domlouvají s nimi zakázky. Jakub Gottwald, produktový manažer společnosti B2M.CZ s.r.o. k tomu dodává: „Firmě stačí, aby na Tržišti vystavila své nabídky, a bude získávat přímé a aktuální kontakty na zákazníky, kteří chtějí s firmou navázat obchodní kontakt. Zakázky tak firmám a živnostníkům přicházejí samy.“

Pro koho je Tržiště.ePoptávka.cz určeno? Pro každého. Hledáte-li výrobky, produkty nebo služby, najdete je na Tržišti. Hledáte-li odběratele, zákazníky, klienty, nabídněte své produkty na Tržišti a zájemci vás budou kontaktovat.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce