Hledáte nové a spolehlivé zaměstnance? IRS Czech vyřeší nábor za vás

Nedostatek zaměstnanců je problém, se kterým se může potýkat nově vzkvétající firma na trhu nebo také podnik s dlouholetou tradicí. Hledání nových pracovníků obvykle zabere spoustu času, energie a vynaložené práce. Výsledkem pak mnohdy bývají marné snahy o navázání spolupráce se zájemci z českého prostředí.

K řešení této situace lze v současné době využít služeb IRS Czech, kdy firma vyřeší nábor pracovníků za vás a ušetří spoustu cenného času, který můžete věnovat chodu podniku. 

Ve výběru jsou zahrnuti kandidáti různé odbornosti, se kterými lze navázat jak krátkodobý, tak dlouhodobý pracovní poměr.

Legální cesta k získání pracovní síly ze zahraničí

Na stránkách www.irsczech.com se můžete přesvědčit o seriózní nabídce, která splňuje všechna platná nařízení a je tedy zcela legální. Tým z IRS Czech zaručuje nejenom hledání spolehlivých pracovníků ze zahraničí, ale také všechny doplňující náležitosti.

Jaké konkrétní úkony vyřeší IRS Czech za vás?

Jako zákazník si nejprve stanovíte konkrétní nároky a různorodé požadavky, dle kterých následně IRS Czech vybírá vhodné zaměstnance z oblasti Ukrajiny, Filipín, Mongolska, Srbska a mnoha dalších zemí.

V IRS Czech však tímto aktem teprve práce začíná. Čeká je vyřízení všech potřebných víz a povolení, která jsou nutná k vycestování cizince do České republiky. Dále se starají o povolení k pobytu a v neposlední řadě také o pracovní povolení pro cizince.

Právě díky existenci a platnosti všech potřebných právních náležitostí se do budoucna nemusíte obávat problémů se zákonem. K těm může naopak dojít, pokud si pracovní sílu budete v zahraničí shánět na vlastní pěst. S pomocí IRS Czech budete vědět, koho zaměstnáváte a můžete se těšit z jistoty, že váš pracovní vztah funguje legálně a bez zbytečných komplikací.

Přihlásit se lze také do tzv. režimu Ukrajina, Filipíny, Mongolsko nebo Srbsko, jenž zaměstnavatelům, kteří splňují určité podmínky zprostředkuje pracovníky ze zmíněných zemí na dobu delší než jeden rok.

V tomto případě je nutné mít předem vybrané zaměstnance, prokázat bezdlužnost, disponovat alespoň deseti zaměstnanci, kteří pro vás v současnosti pracují a mít za sebou minimálně dva roky obchodní činnosti.

Víza a povolení

Pokud je pro vás důležitá hlavně rychlost, určitě oceníte možnost krátkodobého víza. Jestliže spíše preferujete pobyt zaměstnance delší jak devadesát dní, existuje možnost dlouhodobého víza a zaměstnanecké karty.

Pro zaměstnance s vysokou mírou odbornosti je vyřízena tzv. modrá karta, která stejně jako předešlé varianty povoluje pobyt delší než devadesát dní.

Široké spektrum možných zaměstnanců dle vašich představ

Na začátku si jistě také kladete otázku, zdali jsou zaměstnanci znalí v oboru a službách, které nabízíte. IRS Czech zprostředkuje nábor zaměstnanců přesně podle vašich preferencí, abyste byli nanejvýš spokojeni.

Vybírat můžete z mnoha zaměstnanců různého zaměření, jako je například skladník, údržbář, zdravotní asistence, řidič a mnoho dalších. O široké nabídce různě specializovaných pracovníků se lze přesvědčit přímo na webových stránkách.

Jste při výběru zaměstnanců náročnější?

Jestliže si přejete potenciální zaměstnance prohlédnout a sami se rozhodnout na základě dojmů, lze zprostředkovat videoprezentaci. Díky této metodě provedete osobní pohovor s různými kandidáty a ptáte se na vámi zvolené otázky.

Znalost jazyka není v tomto případě nutná, protože vám bude poskytnut tlumočník. Tímto způsobem také můžete urychlit nábor, jelikož se potenciální zaměstnanci budou cítit lépe při této formě komunikace se zaměstnavatelem.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce