Prostorová dezinfekce proti COVID-19

Ač v České republice bojujeme s nákazou COVID-19 statečně, stále nemáme vyhráno. O to více je důležité neusnout na vavřínech předchozích týdnů a je třeba v obraně proti viru pokračovat. Brněnská společnost Hydrofilter s.r.o. nabízí jedinečnou technologii prostorové dezinfekce aplikací mlhy, tedy takzvaným fogováním.

Nejlepší možná ochrana v prostoru

Pro ošetření prostoru používáme polymerní dezinfekční přípravek se širokospektrým virucidním, baktericidním a fungicidním účinkem. Na ošetřených površích přetrvává účinek 7 až 30 dní. Zároveň přípravek neobsahuje žádný chlor ani alkohol. Díky absenci alkoholu přípravek netěká, takže je látka vhodná právě pro zmíněné logování, kdy dochází k tvorbě mlhy v prostoru, který dokonale pokryje veškeré povrchy i těžko dostupná místa. Mlha má tak daleko lepší účinek nežli běžné rozprašovače. Fogováním navíc ošetří prostor daleko rychleji, než obyčejný rozprašovač.

Oproti Ozonu, který dezinfikuje především vzduch, přípravek DisiClean AIR vytvoří jakýsi mikrofilm na každém povrchu v místnosti a tím dlouhodobě chrání baktericidním a virucidním účinkem. Při srovnání se savem DisiClean AIR nezapáchá a nepoškozuje předměty a oděvy oxidací. Zároveň nezanechává žádné viditelné kapky, takže plochy nábytku nejsou mokré, dále pak v aplikované koncentraci není toxický pro oči, kůži ani sliznici. Do prostoru po aplikování přípravku metodou logování je možné se vrátit zhruba po 1–2 hodině.

Kontaktujte nás

Pokud vás prostorová dezinfekce zaujala, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 608 301 203. Více informací nejen o této metodě dezinfekce prostředí naleznete na našich internetových stránkách www.hydrofilter.czBezchlorová dezinfekce proti virům a bakteriím má rychlý a trvající účinek. Začněte s ním ještě dnes.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce