Regály do sklepa: Vsaďte na moderní variabilní systém

Pořádek ve sklepě pro mnohé z nás rozhodně nepředstavuje žádnou samozřejmost. Naopak, v mnohých místnostech tohoto typu se setkám s věcmi, které jsou doslova poházené všude v prostoru. Je to škoda, jelikož se jich do interiéru sklepa vejde mnohem méně, a navíc o ně člověk může zakopnout. Je naprosto zbytečné způsobit si tímto způsobem nepříjemný úraz. Řešení přitom nemusí být nijak drahé. Stačí si pořídit kvalitní regálový systém. Jak by měl vypadat a co všechno musí splňovat? To vám prozradíme v tomto článku.

Pevná konstrukce regálového systému

Regály ve sklepě musí být maximálně pevné a stabilní. Rozhodně se do nich nemůže nijak jednoduše zakousnout zub času. Možná si pamatujete na dřevěné regálové konstrukce, které se staly jakousi doménou minulosti. Dobře víte, že časem dřevo nedokázalo odolat a postupně ztrácelo na původní kvalitě. Moderní kovové regály jsou maximálně pevné a odolné vůči okolním vlivům. Dík povrchové úpravě odolají i dlouhodobější vlhkosti, jež ve sklepě bývá.

Vysoká nosnost zajištěna

Jestliže si vyberete regály u renomované společnosti, budete mít jistotu kvality. Například Majster Regál nabízí ty nejlepší regály do sklepa, které rozhodně stojí za to. Vyznačují se vysokou nosností a elegantním vzhledem. Unést dokážou až 300 kilogramů. Vybírat si lze bezšroubové i šroubovací variace. Záleží na vašich preferencích. Ve sklepě si najdou msto různé podoby regálů.

Složíte si sami

Zatímco zkompletovat nějaké staré regály bylo doslova nadlidským výkonem, u těch moderních od Majster Regál to zvládnete jednoduše a velmi rychle. Hodit se vám k tomu bude jednoduchý návod. Ke kompletaci bezšroubových regálů vám budou stačit pouze šikovné ruce. V případě šroubových se obejdete pouze se základním jednoduchým nářadím a nástroji.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce