Proč si koupit luxusní apartmán v Beskydech? Čerstvý vzduch, golf i lyžování!

Bydlení ve městě je praktické z hlediska pracovních příležitostí a dosažitelnosti školek, škol i úřadů. Jenže člověk si potřebuje jednou za čas odpočinout a vyrazit třeba na hory. Někteří lidé mají dnes dokonce dva byty. První městský, druhý na venkově.

Jak by se vám líbil pracovní týden ve městě a víkendy v malebném horském prostředí? Této nabídce skutečně nikdo neodolá. Ještě více potěší projekt Tee House Čeladná, díky kterému jsou k dispozici horské apartmány na prodej.

Co vědět o projektu?

Komfortní apartmány jsou součástí letoviska Golf Čeladná, proto se mohou budoucí majitelé těšit na pestrost benefitů oblíbeného resortu. Lze zmínit členství v Golf Čeladná, klubovou restauraci s barem a venkovním posezením i golfová hřiště na The Old Course a The New Course. Velmi populární jsou vyjížďky na horském kole, pěší turistika, služby Horse Ranch, tenisové kurty, zimní sporty ve Snow Aréně. Na sto procent oceníte služby domovníka, úklid a správu nemovitosti.

Určitě byste měli vědět, že bydlení u golfu navrhli architekti Vít Máslo a David Ricard Chisholm z mezinárodního ateliéru CMC architects, což je zárukou špičkové architektury.

Golf, či lyžování?

Klíčovou výhodou apartmánů v Beskydech je spojitost s Tee House Čeladná. Milovníci golfu budou nadšeni z her na dvou mistrovských PGA hřištích, jako jsou The Old Course a The New Course. K dalším aktivitám patří jízda na koni, tenis, wellness i noční život. Populárním místem zábavy je klubová restaurace s barem. Počítejte s celoročním provozem a snídaní, obědem i večeří dle vaší chuti.

Pořiďte si komfortní apartmán 1+0 anebo prostorný penthouse 4+kk! Konečně si užijete chvíle volna na maximum ve vlastním bytě. Jen si představte, jak relaxujete v bazénu a vířivce. Využijte silnou investiční příležitost, která je příjemná pro všechny.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce