Potřebujete peníze ihned? Rychlou půjčku vyřídíte během 24 hodin

Vyřízení rychlé online půjčky je opravdu jednoduché, což nejvíce oceníte v krizových situacích. Ve chvílích, kdy nám schází finance, nemíváme právě náladu trávit dlouhé minuty ve frontách v bankovních institucích, ani vyplňovat desítky formulářů. Půjčka online vám vytrhne trn z paty, a celý proces vyřídíte jednoduše v soukromí a pohodlí svého obýváku.

V životě někdy nastanou okamžiky, kdy nutně potřebujeme finanční prostředky, které však nemáme kde získat. Často nás přitom tlačí čas, a tak nemáme ani možnost vymyslet v klidu nějaké řešení. Někdy si problémy způsobíme vlastní lehkovážností, jsou ale situace, které jen těžko můžeme ovlivnit – jako když znenadání doslouží lednička, rozbije se telefon nebo musíme nečekaně podstoupit lékařský zákrok.

Jak ale říká lidové přísloví, žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří, a žádné potíže nejsou neřešitelné. Stačí jen prozkoumat možnosti a vědět, jak v takové chvíli postupovat. Rychlá online půjčka je totiž snadno dostupným řešením přesně pro takové situace. Jak ji jednoduše vyřídit a vyřešit své finanční potíže do druhého dne? Připravili jsme pro vás přehledný návod, jak půjčku vybrat a podat žádost během několika málo minut.

K vyřízení rychlé půjčky budete potřebovat jen chvilku času a v případě, že žádáte poprvé, také průkaz totožnosti. Nemusíte nikam chodit, pokud máte přístup k internetu, vyřídíte vše přímo z vašeho gauče.

Chcete-li půjčku s vyplacením prostředků do 24 hodin, musíte se zaregistrovat na stránkách poskytovatele a vytvořit si uživatelský účet. Registrace ale nebývá složitá, naopak má celý proces usnadnit a zpravidla nezabere více než 10 minut. Stačí pouze kliknout na tlačítko „Zaregistrovat se“ a připravit si doklad totožnosti (občanský průkaz nebo povolení k trvalému pobytu).

Před podáním žádosti o půjčku se ujistěte, že splňujete podmínky k uzavření smlouvy. Např. u společnosti Creditstar jsou následující:

  •       Je vám více než 18 let
  •       Máte trvalý pobyt v ČR
  •       Vlastníte bankovní účet na své jméno
  •       Máte pravidelný příjem
  •       Úspěšně projdete kontrolou úvěruschopnosti a kontrolou úvěrových podvodů

Pokud podmínky splňujete, můžete si zvolit specifika půjčky. Jako nový uživatel můžete prostřednictvím webových stránek společnosti Creditstar půjčit až 7 000 Kč, a to na období 5 až 30, 60 nebo až 90 dní. V případě, že jste dlouhodobým zákazníkem, si pak můžete vypůjčit až 19 000 Kč.

Jakmile si zvolíte výši půjčky, stačí už jen kliknout na tlačítko „Zažádat“.

Následně se s vámi obvykle spojí operátor společnosti a podrobně s vámi prodiskutuje jednotlivé detaily žádosti. V rámci procesu přezkoumání může se v některých případech stát, že po vás bude poskytovatel dodatečně požadovat zaslání některých dokladů, jako je např. kopie vašeho průkazu totožnosti, výpis z bankovního účtu za posledních 3-6 měsíců nebo potvrzení adresy vašeho bydliště.

Pokud společnost vaši žádost schválí, obdržíte peníze prakticky obratem. Např. Creditstar je odesílá již během 15 minut, a pokud máte účet vedený u stejné banky, mohou dorazit ještě téhož dne. Nejpozději pak peníze přijdou během 24 hodin (samozřejmě s výjimkou víkendů – pro urychlení převodu proto doporučujeme zažádat o půjčku ve všední den).

Mezi největší výhody rychlé online půjčky do 24 hodin patří, že se na rozdíl od běžných půjček vyhnete zdlouhavému papírování. V případě bankovních úvěrů se totiž při vyřizovaní často neobejdete bez řady formalit, jako je např. kopie daňového přiznání nebo doložení příjmů od zaměstnavatele.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce