Podnikat, nebo studovat? Toť otázka…

Chystáte se na maturitu a nad hlavou vám visí dilema, které souvisí s vaší další cestou životem? Budete se muset rozhodnout mezi navazujícím studiem a nástupem do zaměstnání nebo podnikáním. Říká se, že když mladý člověk přičichne k penězům, je nadobro ztracen a pravděpodobně se již do školy nevrátí. Pravdou je, že byste si měli své rozhodnutí důkladně promyslet. Anebo se přiklonit ke kompromisu v podobě dálkového studia.

Máte důvod studovat? Studujte!

Motivací k pokračování ve studiu může být titul, navázání zajímavých kontaktů, prodloužení studentského života nebo touha po prohloubení znalostí v určitém oboru. Ať už je váš důvod jakýkoliv, pokud nějaký máte, není co řešit. Vyberte si vhodnou vysokou školu a začněte studovat.

Potřebujete peníze? Studujte dálkově!

Pohráváte si s myšlenkou na startup? Byla vám byla nabídnuta slušně placená pracovní pozice? Ani podnikání nebo zaměstnanecký poměr vás od studia na vysoké škole nemusí odradit. Dobře nastavené dálkové studium zvládne i časově vytížený člověk.

Nevíte, jestli je VŠ správnou volbou?

Jde vám spíše o praktické znalosti než o titul? Možná se vám vysokoškolské studium jeví jako zbytečné – pak by vás mohla zaujmout vyšší odborná škola.

Dobrou volbou pro každého, kdo má vztah k managementu a podnikání, je Soukromá vyšší škola podnikatelská v Ostravě. Absolventi oboru Řízení malého a středního podniku jsou připraveni na výkon profese odborného manažera, marketingového specialisty, obchodníka, účetní, státního úředníka a samozřejmě i na vlastní podnikání.

Studium na Soukromé vyšší odborné škole podnikatelské trvá tři roky a lze na něj navázat některým z programů na Vysoké škole podnikání a práva, a to ve zkrácené formě jen na 1,5 roku. Zda si vystačíte s nově nabytými znalostmi a titulem diplomovaný specialista, nebo budete pokračovat a získáte titul bakaláře, je na vás.

Na otázku, zda má cenu studovat podnikání, nelze jednoznačně odpovědět. Na renomované škole a pod taktovkou odborníků však takové studium rozhodně smysl má.

Závěr zní jasně. Vyšší odborná škola dálkově nabízí řešení pro každého, kdo chce studovat a vydělávat peníze!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce