Ovoce a zelenina do firem: Alternativa k automatům plným nezdravého jídla

Možná jste slyšeli o projektech Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol. Souvisí s nimi také zákaz prodávání sladkostí dětem na základních školách. Pro dětský organismus jsou mléčné výrobky a ovoce daleko přínosnější než sladké tyčinky a slané brambůrky, které jim byly dříve běžně nabízeny ve školních bufetech. Neplatí ale stejné pravidlo i pro dospělé?

V mnohých větších firmách mají automaty na různé sladkosti, limonády a plechovky s nápoji. Stále ale přibývá zaměstnavatelů, kteří si uvědomují, že tohle není zrovna nejsprávnější a nejzdravější cesta. Co takhle pořídit místo automatu lis na ovoce a zásobovat své zaměstnance čerstvým džusem? Nebo jim denně servírovat čerstvé ovoce?

Nechte si vozit ovoce, třeba aspoň jednou týdně

Jsou dvě možnosti. Buď ve firmě úplně zrušíte automaty plné nezdravých pochutin a začnete místo nich plnit lednici ovocem a zeleninou, nebo budete jen nabízet zdravou alternativu. Ovoce i zelenina se kazí daleko rychleji než čokoládové tyčinky, nicméně zásobování ovocem Praha si lze objednat každý den. Denně tedy můžete mít čerstvou porci vitamínů. Nikdo ovšem neříká, že to musí být každý den. Nechte si ovoce vozit třeba každou středu, nebo rovnou v pondělí, ať se všechno stihne během týdne sníst. Zaměstnanci se dnes snaží nabízet lidem různé výhody. Nezaměstnanost je totiž nízká, lidé si práci vybírají a hledají nejrůznější benefity. Dodávkou ovoce a zeleniny určitě zabodujete.

Dodávku vitamínů nechte na jiných

Důkazem, že o dodej ovoce a zeleniny je zájem, je i počet firem, které ho nabízí. Jednou z těch nejznámějších je třeba velkoobchod s ovocem a zeleninou GASTROFRESH s.r.o. Zakládá si na čerstvosti a má bohatý sortiment, který se určitě bude líbit i ve vaší firmě. Kromě čerstvého ovoce a zeleniny nabízí také exotické plody, bylinky, saláty a čerstvé houby. Zásobuje firmy, hotely, školy, nemocnice, gastronomické provozy, kanceláře i obchody s ovocem a zeleninou. Dá se s nimi bez problémů domluvit, zkuste to i vy!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce