Jak vytvořit úspěšnou merchandise řadu založenou na e-shopu s tričky

Chcete mít svou originální vlastní řadu módních triček nebo doplňků a nevíte, jak si s tímto úkolem poradit? Nezoufejte, my vám to na následujících řádcích rádi prozradíme. I vy můžete být s vašimi jedinečnými produkty úspěšní, stačí vědět, na koho se v této věci obrátit. Proto čtěte a pojďte se inspirovat společně s námi!

Co bych měl udělat pro vytvoření zajímavé kolekce vlastních originálních triček?

Pokud chceme být v podnikání úspěšní, měli bychom pro to udělat několik důležitých věcí. Chce to mít kvalitní produkt a také dobrou propagaci. Tričko s potiskem je výborným řešením pro ty, kteří chtějí zaujmout širokou veřejnost. A jak tedy na to? Nejdříve si musíme najít ověřený e-shop, který nám dokáže zajistit kvalitní trika s potiskem. To však není celé. Dále si musíme zjistit, zda daný e-shop zvládne poskytnout službu, při které vám nechá při návrhu trika s potiskem volnou ruku. Vlastní potisk je totiž to, oč tu běží. Jak může vypadat potisk na triku, se dočtete níže. Zatím se pro inspiraci můžete podívat např. i tady: https://trickovy.cz/15983-jsem-elektrikar-resim-problemy-panske-tricko-s-potiskem.html. Tento e-shop je ověřený a dokáže vytvořit tričko s potiskem na vaše přání. Stačí napsat do komentáře v objednávce informaci, jaký si představujete potisk na tričku. Jestliže chcete na triku vytvořit něco kapku složitějšího, můžete také poslat na kontaktní email přímo váš návrh na potisk a připojit k němu číslo vaší objednávky. Po obdržení emailu vám e-shop zpracuje vizualizaci, kterou musíte následně potvrdit. Jakmile je vizualizace potvrzená, nezbývá než vyčkat na zboží. Není to tedy zase až tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. K propagaci si pak můžete přizvat i známé a populární influencery. Využít můžete i sociální sítě.

Jak může vypadat potisk na mém produktu?

Teď se dostáváme k samotnému potisku. Ten může mít mnoho podob. Někteří lidé ocení celoplošný potisk přes celé tričko, jiní zase malý výstižný nápis na malé ploše. Vypadat to může např. i takto: https://trickovy.cz/176-tricka-pro-zdravotni-sestricky. Triko s potiskem může také kombinovat grafický obrázek s nápisem. Může se jednat o konkrétní, ale i o abstraktní tvorbu. Záleží tak tedy na vás, co přesně chcete propagovat. Potisk může mít klasickou černou barvu, ale lze ho vybírat i v pestřejších barevných variantách.

Jakou barvu a model trička vybrat pro své produkty, aby byly letos trendy?

Chceme-li, aby byl náš produkt na trhu úspěšný, měl by mít na sobě i trendy barevné odstíny. U trička s potiskem tomu není jinak. V letošní sezóně budou hrát prim zejména přírodní a pastelové tóny barev. Tmavě modré, zelené i oříškové triko tak bude letos dobrou volbou. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Nabídnete-li zákazníkům bílé a černé triko s potiskem, mohou ho zařadit i do svého kaspulového šatníku. Sladit ho totiž mohou i s dalším pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. Tričko s potiskem by pak mělo být vyrobeno i z kvalitního materiálu. Velmi dobrou volbou jsou kousky ze 100% bavlny. Vsadit můžete na nejrůznější modely triček. V kurzu jsou klasická trika s krátkým i s dlouhým rukávem. Na jaro a léto jsou jako stvořené modely triček s krátkým rukávem nebo módní tank topy. Vybírat si můžete i doplňky s potiskem, jako jsou např. trendy tašky, které snadno zapadnou do ležérního outfitu. Čím větší výběr zákazníkům nabídnete, tím spíše se trefíte do jejich vkusu.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce