Firemní finance zajistí podnikatelský úvěr. Pomoci ale může i vhodná konsolidace půjček

Aby se vaše firma mohla nadále rozvíjet a být konkurenceschopná, je nutné mít k dispozici dostatek volných finančních prostředků. Bez firemního kapitálu nemůžete investovat, nelze zaměstnávat kvalitní odborníky, nedá se spolupracovat s významnějšími obchodními partnery. Pakliže nemáte potřebný kapitál, dá se vše řešit půjčkami a úvěry.

Jaké jsou běžné parametry podnikatelského úvěru?

V tomto případě je pro vás asi nejvhodnější speciální podnikatelský úvěr. Oproti běžným osobním půjčkám má totiž zpravidla daleko lépe nastavené parametry. Máte možnost si vypůjčit vyšší obnos peněz, a to klidně až několik milionů korun. Kromě toho na vás čeká celkem nízký úrok a volitelná doba splatnosti, jejíž horní hranice je až kolem 20 let.

Zajištění půjčky pomocí zástavy

- Inzerce -

Je pravdou, že podnikatelský úvěr bývá zpravidla poskytovaný na základě zástavního práva. Pokud tak chcete peníze dostat, je nutné v rámci firmy disponovat určitým nemovitým majetkem. Peníze se pak vyplácí zhruba do výše 60 % hodnoty zastavované nemovitosti.

Klasické bankovní i nebankovní půjčky samozřejmě lze využít i v případě, že podnikáte. Proč ale takto postupovat, když je možné si vzít úvěr na míru, že?

Poskytovatel konsolidace půjček a podnikatelských úvěrů

Mnohé firmy mají problém s tím, že si vzaly několik úvěrů a nyní je jejich splácení příliš zatěžuje. Nezbývají jim pak finance na rozvoj podnikání. Jak z toho ven? Problém se dá vyřešit celkem elegantně. Stačí najít firmu, která nabízí konsolidace půjček. Díky tomu máte šanci výrazně snížit své náklady na splácení půjček a úvěrů. Tuto možnost i nabídku na podnikatelský úvěr nabízí například společnost Asisteam s.r.o. Detailní informace naleznete na jejích webových stránkách asisteam.cz.

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.
[td_block_7 category_id="_related_tag" custom_title="Mohlo by vás zajímat ..." block_template_id="" ajax_pagination="next_prev" limit="6" f_header_font_size="15"]