Nenechte se připravit o zaměstnání aneb Rozvoj kvalifikací i při práci

Obáváte se, že v dnešní nestálé době ztratíte zaměstnání? Cítíte se v současném zaměstnání nedoceněni nebo málo ohodnoceni? Nezoufejte. Tyto myšlenky přepadají spoustu lidí kolem vás. Je proto nejvyšší čas změnit myšlenky v činy a vydat se na novou cestu. Zvyšte si svoji kvalifikaci studiem, které nabízí státní či soukromá vysoká škola, a staňte se pro svého zaměstnavatele nepostradatelní. Nebo se naopak v průběhu studia postavte na vlastní nohy a začněte podnikat. Je čistě na vás, který z nabízených studijních programů si vyberete a jakou cestou se ve svém životě budete ubírat. Možností je hned několik.

Cestovní ruch má zelenou

Cestování a poznávání nových destinací patří dnes k zálibám většiny z nás. Proto je velice perspektivní zaměřit se podrobněji na tuto oblast. Zvolit můžete například dálkové bakalářské studium v Praze, kde získáte možnost poznat blíž tento obor a naučit se v něm podnikat. A nezáleží na tom, zda vás láká provozování vlastního ubytovacího zařízení, či se chcete živit jako průvodce a předávat dál cenné poznatky z historie, nebo zda toužíte založit vlastní cestovní agenturu a umožnit ostatním poznávat krásy celého světa. Všechny tyto dovednosti a znalosti vám jsou připraveni předat ti nejpovolanější z řad vynikajících profesorů i odborníků z praxe.

Soukromá vysoká škola uzpůsobí program i pracujícím

Výhodou dálkového bakalářského studia Praha je, že se dá poměrně dobře skloubit se zaměstnáním. Výuka probíhá obvykle o víkendu, a proto nijak neovlivní vaše pracovní povinnosti. Po šesti semestrech (3 akademické roky) je studium zakončeno státní závěrečnou zkouškou a obhajobou bakalářské práce. Absolvent získá akademický titul Bc.

Tak už nepodléhejte negativním představám a investujte do sebe. Zvyšte svoji profesní kvalifikaci i sebevědomí. Uvidíte, že vám tento krok přinese nejen nová přátelství, ale i spoustu pracovních příležitostí.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce