Půjčka prostřednictvím esemesky? S půjčkou ihned to jde!

Cesta k finančním prostředkům nikdy nebyla rychlejší. Půjčku dnes vyřídíte v pohodlí domova s mobilním telefonem! To celý proces jejího schvalování a následného nabytí finančních prostředků velmi zrychluje.

Půjčka ihned je dle jejího poskytovatele, jímž je společnost Via SMS, s.ro. vhodná „téměř“ pro každého. Omezením je prakticky stejně jako u většiny bankovních produktů jen věk žadatele (mezi 20 a 68 lety), jeho vysoké úvěrové zatížení a dostatečný příjem. Na rozdíl od konkurenčních bankovních produktů však na půjčku mohou dosáhnout i ti, kteří z jiných bank odešli s nepořízenou a nedisponují patřičným ručením.

Každou půjčku důkladně zvažte

To však zdaleka neznamená, že byste o půjčku měli zažádat bez rozmyslu. Naopak si i tuto půjčku velmi dobře promyslete. Ve hře sice nejsou vysoké částky, půjčit si můžete maximálně 30 tisíc korun. Ty se ovšem při nesplácení samozřejmě mohou navýšit o úroky z prodlení. A exekutoři bohužel zasahují i kvůli relativně nízkým dlužným částkám. Vždy si proto ujasněte, zda půjčku budete schopni splácet a splatit!

První půjčka od osmi tisíc zdarma

Buďme ale konkrétní: první půjčku do osmi tisíc korun budete mít zdarma. Nevyjde vás ani na korunu navíc. Tento produkt je rozhodně hoden zvážení. Společnosti vrátíte jen to, co jste si od ní půjčili. Částky nad 8 tisíc už pak jsou zúročeny stejně jako půjčky opakované. Čím nižší dobu splatnosti přitom zvolíte, o to menším úrokem bude vaše půjčka úročena.

Pro překlenutí krátkodobých finančních potíží ano

Z výše zmíněného vyplývá, že produkt je ideální pro ty, kteří si jsou jisti svou bonitou, tedy schopností splácet. Zamýšlíte-li s ní umořit své předcházející dluhy, obraťte se raději na finančního poradce, se kterým jistě naleznete lepší řešení. Jinak vám bude hrozit, že se dostanete do ještě větších problémů, než z kterých se snažíte dostat.

Snadné a rychlé vyřízení půjčky

Pokud to není váš případ, tak můžeme tento produkt jen doporučit. Podání žádosti je jednoduché. A rychlé. Výši půjčky včetně délky její splatnosti si sami nastavíte na kalkulátoru, který najdete hned na hlavní stránce společnosti viasms.cz. Po vyplnění základních identifikačních údajů vám na váš mobilní telefon dorazí SMS zpráva s aktivačním kódem. Ten zanesete do svého profilu a po nezbytném ověření následovaném schválením půjčky vám během několika minut dorazí na váš účet žádaný obnos. Je to snadné, že?

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce