Jak ušetřit za chod kanceláře

Dejte si pozor, aby vám neutíkaly finance za kancelářské pomůcky, které už jsou dávno překonané! Ušetřete spoustu prostředků díky našim tipům na skvěle fungující kancelář. Kolik ušetříte vy?

Sekretářka? Ano, ale na netu.

Patříte-li mezi malé až střední firmy, rozhodně se vám nevyplatí zaměstnávat sekretářku. Dnes se již tyto služby dají využít online a sekretářky jsou k dispozici na specializovaných portálech – platíte pouze za hodiny, kdy aktivně pracovala. Důležité věci si nechte poslat elektronicky a nakupte si pouze tiskárnu a originální tonery online, které vydrží velmi dlouho. Vše máte zajištěno a důležité věci vytištěny. Úspora obrovská, značka ideál!

Větší tým? Použijte online nástroje.

Není třeba si volat kvůli každé maličkosti – dnešní online kancelářské nástroje umožňují práci na projektech i pro lidi, kteří jsou od sebe na míle vzdálení. Domluvte se s kolegy, že budete používat například TeamWork a stanovte si dílčí úkoly. Po jejich splnění si výsledek vytiskněte a založte. Tonery Samsung vám pomohou ušetřit za náklady na tisknutí – jejich výdrž a kvalita je mezi businessmany známá. Budete jasně vidět, kdo na jakém úkolu pracoval, a kolik času mu to zabralo.

Změřte svůj reálný čas

Abyste se vyvarovali začátečnickým chybám, kdy trávíte v práci veškerý svůj čas, a po roce se dostaví nepříjemný syndrom vyhoření, rovnou si začněte stopovat čas, který podnikání věnujete. Použijte například nástroj Toggl, který je přehledný a nabízí možnost psát si, čemu jste věnovali své úsilí. Jednou týdně si údaje vytiskněte a popřemýšlejte, zda jdete správnou cestou.

Za kancelář můžete ušetřit i tím, že zvolíte sídlo firmy na jedné z placených adres, odkud si necháte přeposílat poštu kamkoliv – a můžete podnikat klidně z pohodlí vašeho domova.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce