Cenově dostupný vysokozdvižný vozík? Nejlépe z bazaru

Vysokozdvižný vozík je skvělým pomocníkem ve skladu. A která firma nepotřebuje spravovat své skladové zásoby? Bohužel takový vozík s nosností 2500 kg stojí kolem půl milionu korun. Kdo si takovou částku může dovolit? Obzvlášť začínající podnikatelé mohou mít problém dát takové jmění dohromady. Pak je nejlepším řešením vozík z bazaru.

S bazarovými vozíky je to pochopitelně podobně jako s auty. Můžete narazit na pěkný kousek, ale i na takový, kde vám bývalý majitel zamlčí některé podstatné skutečnosti. Proto je vždycky lepší nakupovat od nějaké větší firmy, která má prokazatelné zkušenosti a dobré reference. A ještě lépe přímo od oficiálního bazaru. Značka STILL takový v ČR má.

Proč se obrátit na oficiální bazar?

Zejména proto, že tam koupíte kvalitu. Veškeré vozíky nabízené v bazaru STILL mají jasnou historii, jsou oservisované odborníky a prověřené. Nemusíte si tedy dělat těžkou hlavu s tím, co vlastně kupujete. Kromě toho získáváte kompletní služby STILL, stejně jako kdybyste si pořídili nový vozík. Odpadají tedy všechna rizika, která jsou běžně spojená s koupí použitého vozíku.

Přesně víte, v jakém stavu vozík je

Pro každý vysokozdvižný vozík bazar připravil ohodnocení jeho stavu. Přístroje jsou odlišeny klasifikací do kategorií zlatá, stříbrná a bronzová. Tento systém si přitom nevymyslela společnost STILL, jde o celoevropský systém používaný u použitých strojů, který hodnotí stav techniky, záruku, lak (tedy vzhled), stáří a stav baterie. Přímo na webu bazaru STILL si lze přečíst, co jednotlivé kategorie znamenají, předem tedy víte, co můžete od svého vozíku očekávat.

Způsob financování je jen na vás

STILL pomůže také s financováním. Bazarový vysokozdvižný vozík je daleko levnější než nový, nicméně pro začínající podnikatele může jít i tak o neúnosnou investici. Přesně pro ně jsou připraveny dvě atraktivní možnosti.

Jednou z nich je klasický finanční leasing. Vozík používáte a platíte fixní paušální sazbu, dokud nesplatíte celou částku. Druhou volbou je pak tzv. operativní leasing. Při tom si vysokozdvižný vozík vlastně jen dlouhodobě půjčujete. Uzavřete smlouvu třeba na tři roky, platíte měsíčně stanovenou částku a vozík bez problémů používáte. V ceně máte kompletní full servis, navíc je tu možnost daňových odpočtů z leasingových splátek. Vozík sice nikdy nepřejde do vašeho vlastnictví, ale to vám vlastně nemusí vůbec vadit. Aspoň pak nemusíte řešit, komu a za kolik ho jednou prodáte.

Se značkou STILL kupujete i spoustu dalších služeb

Vybrat si vysokozdvižný vozík, který má v ČR dobrou podporu, se určitě vyplatí. Vozík značky STILL takový každopádně je. Firma má rozsáhlou síť servisních techniků po celé republice, disponuje moderní diagnostickou technikou, a dokonce je schopná vám na místo poslat nejbližšího technika. Servisní dispečink je pro vás připravený.

Nechte STILL, ať se o váš vozík postará

Když už si pořídíte vysokozdvižný vozík v zachovalém stavu, měli byste se o něj patřičně starat, ať v takovém stavu ještě dlouho zůstane. Nemusíte na to být sami. Jak jsme si prozradili, STILL má širokou servisní síť, kam se určitě jednou za čas se svým vozíkem vydejte. Minimálně kvůli pravidelné kontrole. STILL má však také myčku nabízející ekologické mytí vozíků.

Váš vysokozdvižný vozík vmžiku zbaví nečistot a bez zbytečných prodlev ho vrátí do provozu. Během jednoho dne zvládnou umýt až 25 vozíků. A víte, co je úplně nejlepší? Mobilní myčka dorazí až k vám, dokonce je natolik soběstačná, že nepotřebuje ani elektřinu, ani čistou vodu. Navíc má v sobě zabudovanou vlastní čističku odpadních vod.

S bazarovým vozíkem značky STILL se problémů nemusíte bát. Možná je takový vozík dokonce výhodnější, než kdybyste si pořizovali nový. Víte, že nová technika ztrácí na hodnotě už ve chvíli, kdy s ní vyjedete z obchodu?

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce