Vánoce 2019 v datovém centru Coolhousing – to je akce na dedikované servery

IT technologie již zasáhly skutečně každou českou firmu. Pro někoho jsou hlavním businessem, pro jiné důležitým obchodním kanálem, pro další skvělou formou, jak dát o sobě vědět. Každopádně ale potřebujeme řešit, kde naše data, aplikace, webové stránky a e-shopy máme umístěné. Pro většinu situací je ideálním řešením výkonný vlastní server – dedikovaný server.

Vsaďte na dedikované servery

Dedikovaný server je řešením pro každého, kdo provozuje náročnější projekty. Právě dedikovaný server umí nabídnout větší výkon, stabilitu i vysokou míru zabezpečení. Není sdílený a celý prostor i výkon dedikovaného serveru je rezervován pouze pro jediného zákazníka, pro vás.

Proč si tedy pořídit vlastní server? Dedikovaný server je spíše službou, u které se o nic nestaráte. Ani o hardware, ani o další záležitosti kolem. Pouze si jej za měsíční paušál pronajímáte a využíváte. Eliminujete zbytečné, zejména drahé personální náklady. Věnujete se výhradně svému businessu a starost o IT služby související s provozem serveru za vás řeší jiní. A to dokonce v režimu 24/7, na což byste vy sami v extrémním případě vlastně potřebovali tři zaměstnance.

Vánoční zvýhodněná akce na dedikované servery u Coolhousing

Zvažujete ještě před koncem roku nákup nového HW pro své projekty? Vsaďte na dedikovaný server. Datové centrum Coolhousing právě nyní nabízí vánoční akci na dedikované servery. Měsíční poplatky začínají na 899 Kč. Tyto náklady spadají mezi provozní náklady, neřešíte tedy žádné odpisy drahého HW. Po dvou letech máte navíc možnost server odkoupit za pouhých 59 Kč a ani neplatíte žádné dodatečné náklady za elektrickou energii.

A proč důvěřovat právě Coolhousing? Dedikovaný server datové centrum prodává jako komplexní službu s mnoha špičkovými a vychytanými službami, které si musíte obvykle u konkurence koupit samostatně. Technickými výhodami jsou neomezené datové přenosy, vzdálená správa zdarma, HW servis v plném rozsahu nejpozději následující pracovní den, nebo ochrana proti kybernetickým útokům AntiDDoS zcela zdarma.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce