Šálek kávy zvýší produktivitu vašich zaměstnanců. Jaký kávovar stojí za to?

Nejspíše nikomu z vás nemusíme představovat jeden z nejpopulárnějších nápojů na celém světě. Každý z nás jej okamžitě pozná na základě velmi specifické vůně, barvy i lehce nahořklé chuti. V současné době existuje nepočitatelné množství způsobů, jak si daný mok vychutnat. Ať už preferujete jakýkoliv, dočkáte se mnoha pozitivních účinků na tělo i mysl. Jak potěšit své podřízené?

Větší výkon

Vzhledem k oblíbenosti zmíněného nápoje je naprosto jasné, že už desítky let podléhá nejrůznějším vědeckým výzkumům. Z toho důvodu již v současnosti velmi dobře známe všechny benefity, jichž se při adekvátní konzumaci dočkáme. Většina z nás si cení především zvýšení energie, zlepšení pozornosti a optimalizace nálady. Přesně proto nesmí v žádné úspěšné firmě chybět profi kávovar.

Daný vynález představuje nejen zajímavý benefit, nýbrž se vám z dlouhodobého hlediska vyplatí i finančně. Nestojí vyšší produktivita zaměstnanců za pouhých několik tisíc korun? Záleží samozřejmě na tom, jaký kávovar do firmy i zrna zvolíte. Ačkoliv se to nezdá, mezi jednotlivými typy jsou podstatné rozdíly. Podle čeho se řídit?

Ideální volba

Nejspíše vám je jasné, že náročnější pravidelné používání vyžaduje mnohem odolnější zařízení, než jak tomu je v případě občasného domácího popíjení. Zaměřte tedy svou pozornost na kvalitní a ověřené značky, stejně jako profesionální dodavatele. Dobrým příkladem je třeba společnost nabízející zboží pod názvem JURA PROFI.

Vsadíte-li na služby zmíněných dodavatelů, dočkáte se možnosti pronájmu i prodeje, stejně jako poctivého servisu v případě nutnosti. Skromnější kanceláře si vystačí například s produktem Jura WE8, který vás potěší šestnácti různými druhy nápojů. K tomu připočtěte inteligentní předehřívání, pulsní extrakční proces, technologii jemné pěny a spoustu dalších vychytávek.

Chcete to nejlepší?

Vlastníte-li opravdu úspěšný podnik s desítkami zaměstnanců, nejspíše oceníte pouze špičkové vybavení. V takové situaci přichází na scénu varianta s označením Jura X8c. Ta hravě zvládne vytvořit celkem třicet dva specialit, tudíž si na to své přijdou úplně všichni. Nezapomeňte využívat inteligentní systém předspaření, připojení na wi-fi, možnost vlastního nastavení jednotlivých specifik nápojů či třeba aktivní sledování zrn.

Pokud se nevyznáte v nejnovějších technologiích, rozhodně oceníte profesionální poradenství, pomoc s instalací i ukázku používání konkrétního stroje. Navštivte internetové stránky pod výše vloženými odkazy, získejte inspiraci, zvolte si ideální produkt a během několika málo kliknutí jej objednejte. Nevíte-li si s něčím rady, zkrátka použijte uvedené telefonní číslo a spojte se se zákaznickou linkou.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce