Zvedací plošiny EdmoLift – všestranný a efektivní pomocník

Zvedací plošiny EdmoLift jsou všestranným pomocníkem, který vám usnadní práci a zvýší efektivitu práce zaměstnanců. Používají se ve výrobních halách, skladech a dalších prostorách. Jsou vhodné jak do vnitřních, tak i do vnějších prostorů. Slouží ke zvedání těžkých břemen při nakládce nebo vykládce, ale lze je využít také jako zvedací stůl. Jaké jsou výhody zvedacích plošin EdmoLift?

Výrobce zvedacích plošin EdmoLift

Společnost EdmoLift vyrábí ergonomické a efektivní zvedací plošiny EdmoLift a posílá je do celého světa. Základem jsou neustálé inovace a nejvyšší kvalita. Firma EdmoLift působí na trhu více než 55 let a přibližně 100 000 plošin z celkem vyrobených 140 000 je stále v provozu.

Hydraulické plošiny EdmoLift poskytují nekonečné možnosti výškového nastavení. Lze je také vybavit celou řadou doplňků a příslušenství.

Na plošinách je použit tvrdý nátěr, který výborně odolává poškrábání a za normálních podmínek vydrží mnohem déle. Nátěr je navíc zcela bez toxických látek a emisí. Na výběr jsou všechny odstíny RAL.

Použití zvedacích plošin

Zvedací plošiny EdmoLift mají široké možnosti použití. Není stanoveno žádné omezení, kde a jakým způsobem mohou být využity. Lze je použít v průmyslovém odvětví, ale i v jiných oblastech, kde je potřeba zvedat těžký materiál a manévrovat s ním.

Plošiny pomáhají šetřit zdraví zaměstnanců a brání únavě a nízké produktivitě. Zvedání těžkých věcí způsobuje bolesti zad nebo syndrom karpálního tunelu. Z toho plynou zdravotní potíže a pracovní neschopnosti. Právě zvedací plošiny EdmoLift tomuto zabraňují.

Výhody zvedacích plošin EdmoLift

V nabídce EdmoLift naleznete výhradně vysoce kvalitní švédské zvedací a hydraulické plošiny, které s sebou přináší mnoho nesporných výhod. Mají příznivý vliv na efektivitu práce zaměstnanců a starají se o komfort práce. Poskytují stabilní plochu pro zvedání a spouštění materiálů a nabízí nekonečné možnosti výškového nastavení. Jsou univerzální a lze je dovybavit celou řadou doplňků.

Společnost rpj service má v nabídce kompletní výběr zvedacích plošin a stolů, které vám zvýší efektivitu práce. Součástí nabídky je také řešení zdvižných plošin na míru. Neváhejte je kontaktovat, s výběrem vám rádi pomohou.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce