Bezpečnostní samolepka na víno pomůže odlišit se od konkurence

V ČR zpracovává víno 700 registrovaných vinařství a tisíce drobných vinařů. Registrováno máme celkem 18 400 pěstitelů vína, což je opravdu pořádné číslo. Jak se mezi nimi odlišit, ukázat zákazníkům, že jste v něčem jiní, jednoznačně identifikovat každou vaši láhev? Jednou z možností je reliéfní pečeť.

Reliéfní pečeť, etiketa nebo 3D samolepka. Říkejte jí, jak chcete, každopádně jde o speciální ochranný prvek, jenž zaujme a na první pohled dá najevo, že máte co dočinění s výrobkem vysoké kvality.

3D holografické samolepky určitě znáte

Bezpečnostní samolepky se využívají v celé řadě odvětví. Velmi často je najdete na obalech, ať už vína, nebo kosmetiky, medu, čokolády apod. Dávají se i na certifikáty, průkazy, slevové kupóny, vstupenky, permanentky, letáky a brožury. Proč? Důvodů je vícero.

S bezpečnostní samolepkou je váš výrobek jedinečný

Prvním důvodem je prestiž. Pokud na výrobku uvidíte speciální pečeť, vyvolá to ve vás dojem opravdové kvality. Tohle je však jen sekundární motivace. Prvotním účelem reliéfní pečeti je ochrana. Taková 3D samolepka se totiž nedá jen tak zkopírovat, nikdo nemůže jednoduše napodobit váš výrobek. Vyrobit pečeť totiž není tak snadné. Pečetě se vyrábí velmi specifickou technologií na speciálním stroji.

Bezpečnostní samolepka ve tvaru a barvě dle vaší volby

Samolepka může mít různý tvar i velikost, oblíbený je tvar pečetě nebo prostý kruh, v případě potřeby lze vyrobit také atypický tvar přímo na míru. Z barev jsou nejčastější různé podoby stříbrné a zlaté, v matném i lesklém provedení, ale na zakázku lze zařídit opět prakticky libovolný odstín – třeba ten, co bude ladit s firemními barvami.

A kde takovou reliéfní pečeť poptat? Pro české vinaře a výstavy vín, ale také řadu finančních institucí (ČNB, Poštovní spořitelna, Česká spořitelna atd.) je vyrábí společnost REPRESS.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce