14. ročník akcelerátoru Můj první milion se otevírá novým nápadům

Zkušenosti, znalosti a know-how našich mentorů nabízí akcelerační program vysokoškolákům, středoškolákům i komukoli z veřejnosti. Úspěšní podnikatelé a odborníci nejen ze Zlínského kraje pomohou zpracovat i tvůj projekt a připravit ho na úspěšný rozjezd.

Bude to stát za to!

Na účastníky opět čekají atraktivní ceny a možnost získat lákavou investici. „Pro letošní rok jsme připravili pro vítěze hlavní kategorie 100 000 Kč na rozjezd podnikání, stále je také možnost bojovat o investici až 1 500 000 Kč. Velmi nás těší podpora našich partnerů. Nově se do partnerství zapojili MESIT holding, a.s., Krajská hospodářská komora Zlínského kraje, Nadace Tomáše Bati a Nadační fond vzdělávání a podnikání. Akcelerační program tedy není jen o penězích a mentoringu, ale především o propojování a získávání nových kontaktů, což je v dnešní době nesmírně důležité. Je to důkaz, že v našem regionu funguje zajímavý startupový ekosystém,“ prozradila Olesja Lancevská, manažerka akceleračního programu Můj první milion.

Sáhni po svém prvním milionu

- Inzerce -

Registrovat se můžeš od 1. října 2020, deadline pro přihlášení do obou kategorií – Vysoká škola a veřejnost a Střední školy – je 16. února 2021. V průběhu února 2021 porota vybere top 10 záměrů   z obou kategorií, které postoupí do akceleračního programu. Ten ti během osmi intenzivních týdnů nabídne odborné workshopy a konzultace od zkušených mentorů.

Prohloubí tvé znalosti obchodního modelu, marketingu, právních aspektů, vedení projektů, podnikových financí, ale zhodnotí a zdokonalí také tvoje prezentační dovednosti. Posune tě od myšlenky ke skutečnému byznysu a naučí tě poprat se s překážkami, s nimiž se můžeš na své cestě k prvnímu milionu setkat. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vzejdou z každé kategorie 3 nejlepší, kteří si odnesou hodnotné ceny a možná i investici až 1 500 000 korun. Bude mezi nimi ten tvůj? To nezjistíš, když to nezkusíš. Přihlášku najdeš na www.mujprvnimilion.cz

Online? Víme, jak na to

- Inzerce -

Model fungování v online prostředí si pořádající Technologické inovační centrum s.r.o. vyzkoušelo již v předchozím běhu akceleračního programu, a je proto schopné pružně reagovat na změnu podmínek. „14. ročník startuje v poměrné nelehké době, ale jsme připraveni nabídnout akcelerátor v plném rozsahu, i když by měl být online formou. Koneckonců část workshopů jsme i letos museli převést do online a celý ročník jsme úspěšně zakončili. Takže nezoufejte, víme, jak na to,“ ujistil účastníky Petr Konečný, garant akceleračního programu.

Překonáme rekord?

V předchozím ročníku akceleračního programu přijalo Technologické inovační centrum Zlín rekordních 111 přihlášek ve dvou kategoriích. V akceleračním programu, jenž si bere za cíl podporu podnikatelského myšlení ve Zlínském kraji, se v kategorii středních škol sešlo 54 záměrů z 16 škol. Do hlavní kategorie vysokých škol a veřejnosti pak zaslalo své záměry dokonce 57 potenciálních startupů.

TIP: Financování začínajících podnikatelů už v prvním roce podnikání i bez účetní závěrky. Úvěr už od 100 000 až do 1 milionu Kč. Nastartujte se s Profiúvěrem pro začínající podnikatele.

U odborné poroty ve finále nejvíce zabodovala v kategorii vysokých škol a veřejnosti mobilní appka Foode Jakuba Josefa Formana, která zjednodušuje objednávání v restauracích, barech a hotelech. V kategorii středních škol přesvědčil porotu o svém projektu Martin Kancner ze SOŠ Josefa Sousedíka se zakázkovou výrobou bicích hudebních nástrojů cajon MK Kachon. Více info na www.mujprvnimilion.cz

- Z našeho e-shopu -
Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Mohlo by vás zajímat ...

Cash je blíž

Inzerce