Virtuální sídlo šetří peníze i starosti

Máte to štěstí, že je možné vaše podnikání provozovat z domu nebo odkudkoliv? Pak je zbytečné platit si kanceláře. Řešením je virtuální sídlo. Kanceláře máte, ale nejsou zrovna na prestižní adrese, protože si to nemůžete dovolit, nebo vám prostě vyhovuje sídlit v menším městě? Pak je virtuální sídlo opět vhodným řešením. Dobrá adresa vám pomůže působit profesionálněji.

Když u nás virtuální sídla začínala, lidé byli obezřetní. Měli strach, že je to něco protizákonného, nebyli si jistí, jestli jim za to finanční úřad nemůže dát pokutu. Dnes je virtuální sídlo naprosto běžné. Využívají ho malé i větší firmy a nabízí ho opravdu spousta poskytovatelů.

Systém virtuálních sídel funguje skvěle

Virtuální sídlo Praha nabízí také MojeSidlo.cz, největší poskytovatel virtuálních sídel na Slovensku, který nyní rozšířil své služby i na český trh. Poskytuje zajetý systém, se kterým mají zákazníci dobré zkušenosti.

Oproti ostatním poskytovatelům nabízí elektronické monitorování každé osoby, která se k vám do virtuálního sídla vydá. Zároveň vám dává přehled o všech zásilkách, co na adresu přišly, v mobilní aplikaci. Následně jsou vám přeposílány, případně naskenovány.

Virtuální sídlo už od 49 Kč na měsíc

Ceník je zajímavý pro větší firmy i malé živnostníky. Základní balíček virtuálního sídla v Praze 8 totiž můžete mít už za 49 Kč za měsíc. V Praze 1 pak tento balíček vychází na 99 Kč měsíčně. V tomto případě v ceně není přebírání zásilek.

I vyšší balíček STANDARD na Praze 1 vás přitom vyjde jen na 2 400 Kč ročně. Takový výdaj je snesitelný i pro ty nejmenší firmy. Získají tím na prestiži, jako bonus se zbaví kontrol z finančního úřadu. V Praze sídlí tolik společností, že na vás kontrola vyjde opravdu zřídkakdy. Virtuální sídla jsou ale každopádně naprosto legální cestou, jak naplnit zákonný požadavek mít oficiální sídlo.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce