Teambuilding v zábavním centru? V Brně žádný problém

Teambuildingové aktivity v poslední době patří k četně diskutovaným tématům. Majitelé velkých i menších firem si uvědomují, že utužování kolektivu je důležité, nicméně zaměstnanci mívají dost často jiný názor – nudnému teambuildingu by se raději vyhnuli. Ale jde to i jinak.

Co byste řekli teambuildingu v Brně v místním zábavním parku BRuNO? Domníváte se, že si z vás děláme legraci, jelikož zábavní parky jsou spíš dětskou zábavou? Mýlíte se. Atrakce v zábavním centru BRuNO jsou určeny i dospělým a ti z nich rozhodně nemají menší radost než potomci. Ať už sem pozvete partičku vysoce postavených manažerů nebo holky z personálního, unikátní atrakce si zamilují. Brunův, Opičí nebo Pavoučí komín, čtrnáctipatrový labyrint, plovoucí lodičky, skluzavky, tobogány, autodrom, podzemní chodby či panoramatická vyhlídka – každý se na chvíli promění v dítě a najde si to svoje.

Netušíte, jak na adrenalinových atrakcích probíhá teambuilding?

Ono kolikrát stačí trávit společně čas. Zábavní park BRuNO je ovšem na teambuildingové aktivity nachystaný a má připravené originální animační programy kombinující školení s adrenalinovými zážitky. Pomohou ukotvit role v týmu i posílit společný tah na branku. Vybrat si můžete:

  • Noční centrum. Děti už spí a atrakce jsou vyhrazeny pouze dospělým.
  • Family Day. Řekněte zaměstnancům, ať s sebou vezmou i děti, a pobavíte se všichni.
  • BRuNO Challenge. Tento program je opravdovou výzvou, která stmelí zaměstnance.

Víte, co by na dobrém teambuildingu nemělo chybět?

Po vydání obrovského množství energie, které si nejrůznější atrakce vyžadují, všem účastníkům určitě vyhladoví, takže nezbytností je vynikající jídlo a nápoje. I na to se v zábavním parku BRuNO myslí. K dispozici je zdejší brasserie a restaurace Brno, kde si lze objednat vybrané lahůdky či rovnou catering na přání.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce