Virtuální kanceláře vám ušetří spoustu peněz

Pustíte-li se do jakéhokoliv podnikání, měli byste určitě přemýšlet o tom, kde bude vaše společnost sídlit. Pro někoho možná nedůležitý údaj, z pohledu zákazníků a potenciálních obchodních partnerů jistě prestižní záležitost. Otázkou však zůstává, kolik lidí má finance na pronájem skutečných fyzických prostor v centru Prahy, Brna, Ostravy a dalších velkých měst?

Řešením je virtuální kancelář, o níž vám povíme něco více. Ekonomicky dostupné východisko, jehož náklady se pohybují v řádu několika stovek korun ročně.

Jak fungují virtuální kanceláře v Praze?

Princip je velice snadný. Pronajímáte si pouze adresu, na níž vám bude doručena korespondence. Zvolíte-li správného poskytovatele těchto služeb, získáte i mnohem více. Jedním z odborníků na virtuální kanceláře je dlouhodobě známý a prověřený subjekt FIRMUS a.s.

Společnost, která vám v rámci virtuální kanceláře v Brně či Ostravě nabízí řadu nadstandardních služeb.

  • Dosílka
  • Informace o příchozí poště
  • Přeposílání pošty
  • Skenování pošty

Lukrativní adresa bez starostí, s minimálními náklady, bez papírování a složitého zařizování.

Tvorba s.r.o. nebo a.s.

Nejsou to však jenom virtuální kanceláře v Praze, jimiž se tento profesionál zabývá. Pomocná ruka vám bude k dispozici také při zakládání společnosti s ručením omezením či akciové společnosti. Výjimkou není ani Evropská společnost, kde aktuálně postačuje uvést pouze jednoho vlastníka a jednoho jednatele.

Dáváte-li přednost rychlosti, komplexnosti a potřebě okamžitého využití firmy, vsaďte na bohatou produktovou nabídku ready made společností.

Pusťte se do podnikatelských aktivit s tím správným společníkem v zádech. FIRMUS a.s. je tím, kdo vám dlouhodobě ušetří náklady a poskytne velice profesionální zázemí v této oblasti. Odborné poradenství a služby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce