Bezpečnostní dveře jedině od českého výrobce – zaměření, montáž, servis od Mand CZ

Co očekáváte od dokonalých bezpečnostních dveří? Především to, že vás spolehlivě ochrání! Touha po bezpečí pro celou vaši rodinu a majetek je nejčastějším důvodem, který vás přivede do obchodu nebo na eshop s bezpečnostními systémy. Kvalitní bezpečnostní dveře se o bezpečí mohou skutečně velmi spolehlivě postarat – mohou ale nabídnout i mnohem více. Bývají zvukotěsné, kouřotěsné, protipožární apod. Vyberte si ty, které potřebujete právě vy.

Bezpečnostní dveře chrání proti vloupání i šíření požáru

Bezpečnostní dveře by měly být certifikované podle evropské normy EN 1627 až EN 1630. Tato norma určuje odolnost proti vloupání. Platí zde přitom jednoduché pravidlo – čím vyšší číslo, tím vyšší stupeň odolnosti. Nejméně odolné jsou dveře bezpečnostní třídy 1. Pro běžné vchodové dveře doporučujeme 3. nebo 4. bezpečnostní třídu.

Jak už bylo řečeno, bezpečnostní dveře nabízí i protipožární odolnost. Ta udává čas, po který dveře odolávají požáru (opět tedy platí: čím větší číslo, tím lépe). Obvykle se tento čas pohybuje mezi 30 a 60 minutami. Velmi praktická je i zvukotěsnost – zejména pokud bydlíte v paneláku a netoužíte po tom slyšet kroky každého, kdo projde po chodbě. Zvukotěsné dveře se rozhodně postarají o vyšší komfort vašeho bydlení.

Bezpečnostní dveře NEXT se vyrábí v České republice

Do nabídky MAND.CZ nikdy nebereme dveře, které by nesplňovaly ty nejvyšší standardy kvality. Dveře, které se jen „tváří“ jako certifikované bezpečnostní dveře nejsou nic pro nás. Produkty, které jsou sice levné, ale třeba nemají ani certifikát pro Českou republiku, vás neochrání. Nemají ty správné vlastnosti a zloději je dobře znají a „ví, jak na ně“. Naší vlajkovou lodí jsou proto kvalitní dveře NEXT vyráběné již téměř 30 let v České republice. NEXT nechává všechny své dveře certifikovat v českých zkušebnách dle evropských norem. Mají bezpečnostní, protipožární, protihlukové a termoizolační certifikáty a skvěle vypadají. Proto je chceme mít doma!

MAND.CZ – to jsou dveře „all inclusive“

V MAND.CZ nabízíme kompletní „dveřní servis“. To znamená, že vám pomůžeme s výběrem dveří, montáží i volbou správných doplňků. Součástí každého systému zabezpečení je kvalitní cylindrická vložka a bezpečnostní kování. U nás pořídíte obojí. S námi budete mít rozhodně kliku, protože kliky na dveře jsou hned po dveřích samotných naší velkou vášní. Vybírat můžete mezi českými produkty i zahraničními, mezi kováním moderním, rustikálním i zcela minimalistickým.

Kromě toho najdete v našem sortimentu i širokou škálu dalších zabezpečovacích doplňků od přídavných zámků až po digitální dveřní kukátka, která vám díky kameře a čistému obrazu ukáží třeba i to, kdo k vám jde zrovna na návštěvu. Ty „vychytanější“ disponují nočním viděním a možností ukládání dat na paměťovou kartu – klidně se na nezvané hosty můžete podívat i ze záznamu.

Pokud se bojíte toho, že při výběru dveří uděláte chybu, která vás bude stát plno času a také peněz, nebojte se nás požádat o pomoc. Zaměření, montáž i servis od MAND.CZ, to je náš oblíbený „all inclusive“. Zastavte se u nás na eshopu nebo přímo v showroomu v Libušské ulici na Praze 4 a popovídejte si s námi o dokonalých dveřích!

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce