Ve finanční nouzi pomůže nebankovní půjčka i konsolidace půjček

Ne vše dokážeme v životě ovlivnit, a tak se do finanční tísně dostaneme i v případě, že jsme si vše naplánovali s finančními rezervami a pojistkami. V životě se nám daří, pak se ale stane něco, s čím bychom nepočítali ani v nejhorším snu. Napadlo by vás, že vám někdo omezí vaši živnost a vy zůstanete bez příjmu? Že vás nemoc připoutá na měsíc domů? Nebo budete muset zůstat dva měsíce doma s dětmi, místo toho, abyste vydělávali jako dříve?

Kdo žije, podniká, investuje, ten také využívá různé půjčky

Necháme si finančně pomoci kreditkou nebo kontokorentem. Na bydlení nechceme léta spořit, a tak se vrhneme na hypotéku. Nové bydlení je třeba zařídit, tak si vezmeme ještě navrch spotřebák. Pořád dobře vyděláváme, máme přislíbeno zvýšení platu i pravidelné odměny, nebo nám perfektně šlape vlastní business. Žádná půjčka nás nemůže ohrozit, A pak, jako ve filmu, střih, a vše je zcela jinak. Ale nezoufejte, řešení lze najít i v těch nejzoufalejších situacích, a nakonec z nich dokážete vyjít vítězně.

Udělejte z mnoha půjček jednu – konsolidujte

Konsolidace půjček je skvělým řešením, když se vám nasbírá velké množství půjček. Splátek je nejednou příliš, ztrácíte též přehled, výpadek příjmu z jakéhokoliv důvodu by mohl být problematickým. Řešením v této situaci je konsolidace půjček. Dejte všechny své půjčky dohromady a plaťte nižší částku. Sloučit do jednoho úvěru lze i zdánlivě neslučitelné – kontokorent, kreditku a hypotéku.

Ve finanční tísni pomohou nebankovní úvěry

Nebankovní půjčka už dávno není ničím negativním. Právě naopak. Méně lustruje, obvykle více dává. Nebankovní půjčky dnes mají možnost využívat soukromé osoby i podnikatelé. Ty dlouhodobé na vyšší částky jsou, podobně jako hypotéky, zajištěny zástavou nemovitosti. Na rozdíl od půjček v bankách se rychle schvalují, peníze pak dostanete záhy na účet. Nebankovní instituce jsou pružné a ochotné kdykoliv pomoci bez nahlížení do registrů i nesmyslného zkoumání bonity klienta.

Kde hledat pomoc?

Konsolidaci úvěrů i nebankovní půjčku nabízí Asisteam, specialista na úvěrování se zástavou nemovitosti. Tyto tzv. americké nebankovní hypotéky pomáhají řešit nečekané problémy s financemi soukromým osobám, živnostníkům i firmám.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce