Tvorbu webových stránek svěřte do rukou profesionálů. Vyplatí se to

V současném digitálním světě jsou webové stránky velice důležité, ať už jste drobný podnikatel, nebo velká korporátní společnost. Důvodů je hned několik. Potenciální zákazníci si vyhledávají informace nejdříve prostřednictvím internetu, až potom zamíří přímo na kamennou pobočku, případně si všechno objednají z pohodlí svého domova (e-mailem, telefonem, přes objednávkový formulář a podobně). V následujících řádcích vám proto prozradíme, proč se vyplatí investovat do profesionální tvorby webových stránek.

Dávno jsou pryč doby, kdy byly webové stránky tvořené pouze skrze HTML kód. S příchodem nových technologií se vyvinuly i další programovací jazyky, které umožňují vytvořit vskutku krásné, poutavé, a především intuitivní webové stránky. Kdo nabízí tvorbu webových stránek?

ANTEE je odborník na webovky i marketing

Přestože máte pěknou webovou stránku, s dostatkem užitečných informací, neměli byste zapomínat na online marketing. Právě ten vám je schopen zajistit, abyste se dostali do povědomí internetových uživatelů. Správnými technikami se dostanete ve výsledcích vyhledávání na přední příčky na relevantní klíčová slova.

Online marketing kombinuje několik různých nástrojů k dosažení cílů – PPC reklamy, SEO, sociální sítě, PR články a podobně.

ANTEE je digitální agentura se vším všudy

ANTEE na trhu působí od roku 2000, přičemž na svém kontě má už na čtyři tisícovky projektů. Vytváří webové stránky na míru zákazníkovi. Postará se o webdesing, jenž odpovídá nejen vaší firemní identitě, ale také činnosti vašeho podnikání. Zajistí vám webhosting a webové stránky postaví na moderním redakčním systému.

Pokud budete mít zájem, můžete do rukou této agentury svěřit také online marketing, a to od SEO přes PPC až po UX (použitelnost pro uživatele). 

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce