Svobodnou hrou k rozvoji podnikavosti u dětí

Fandíme rozvoji podnikavosti, kreativity a zdravé osobnosti dětí zážitkovou formou, proto bychom vás rádi upozornili na knižní novinku Svobodná hra – Jak nechat vyrůst radostné, odolné a samostatné děti od Petra a Justiny Danišových.

Kniha propojuje nejnovější odborné poznatky o hře s praktickou inspirací a zkušeností rodiny se čtyřmi dětmi a je určena všem rodičům, učitelům a průvodcům dětí.

Svobodná hra má v rozvoji dětí zásadní význam. Učí je tvořit, plánovat, rozhodovat se, dávat a brát, naslouchat druhým, vyjednávat, kontrolovat své impulzy, překonávat překážky, což jsou dovednosti přímo spojené s podnikavostí. Dává jim smích a radost ze života. Dovoluje dětem, aby objevily své silné stránky a staly se samy sebou.

Kniha obsahuje 850 fotografií a je vhodná pro rodiče a děti (0-12 let), vychovatele, pro školky.

Proč si přečíst tuto knihu:

  • Podíváte se na „obyčejnou“ dětskou hru z mnoha úhlů a objevíte, jak geniálním vynálezem pro lidský rozvoj hraní je.
  • Zjistíte, jak dnešní dětství hubne a co vše děti ztrácejí, když nemají dost příležitostí řídit svou vlastní svobodnou hru.
  • Objevíte, že čím jednodušší jsou hračky, tím různorodější hru nabízejí, a naopak čím uklizenější je hřiště, tím monotónnější je hraní.
  • Dozvíte se, kde dětem v hraní nepřekážet, a naučíte se, jaký je rozdíl v roli hlídače, ředitele a herního průvodce.
  • Než vyzkoušíte všech 500 startérů-tipů svobodného hraní, začnete hravě vymýšlet své vlastní.

Knihu vydalo nakladatelství Smart Press, koupíte na www.smartpress.cz

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce