Společnost ZLINER převzala část distribuce prodeje pneumatik společnosti Handlopex CZ s r.o.

Firma ZLINER s.r.o. převzala část distribuce prodeje pneumatik společnosti Handlopex CZ s.r.o. a již na jaře 2021 se tak stala novým distributorem pneumatik pro Čechy a Vysočinu. Rozšiřuje tak svoji dosavadní obchodní činnost.

Česká společnost ZLINER s.r.o. působí na trhu již 70 let a je jedním z největších prodejců autobusů u nás. Autobusy nejen prodává, ale má k dispozici rovněž vlastní autorizovanou servisní sítí. Ta se zaměřuje nejen na autobusy, ale i trolejbusy a nákladní vozidla. Novinkou letošního roku je velkoobchod s pneumatikami, opět nejen na autobusy, ale též na osobní auta, užitkové vozy, autobusy a zemědělskou techniku.

Pro velkoobchod s pneumatikami vybudoval ZLINER moderní distribuční centrum

Rozšířením svého zaměření navázala společnost ZLINER na obchodní činnosti společnosti Handlopex CZ s.r.o. Pneumatiky putují k zákazníkům z Prahy. Právě zde vzniklo moderně vybavené distribuční centrum pro pneumatiky napříč celým spektrem osobních i užitkových vozů. Nechybí samozřejmě kvalitní pneumatiky pro autobusy a též pro zemědělské stroje. Firma prodává osvědčené a bezpečné pneumatiky s dlouhou životností. Najdete zde oblíbené prémiové značky, ale i ekonomické pneumatiky s nejlepším poměrem cena/výkon.

Velkoobchod s pneumatikami ZLINER prodává pneumatiky všech rozměrů a nově sortiment rozšířil též o oblíbené značky Barum, Matador, Continental, Uniroyal a Semperit. Společnost si zakládá na rychlých dodávkách, dodržení termínů dodávek a rovněž na skvělém poradenském servisu. E-shop pneumatik poskytuje přehled skladové dostupnosti pneumatik v jednotlivých skladech společnosti, nebo si je možné nechat pneumatiky zaslat přepravní společností. Zájemci o nákup pneumatik od distributora ZLINER s.r.o. se mají možnost taktéž zaregistrovat na webových stránkách firmy www.zliner.cz a takto vytvářet objednávky ještě snadněji. Využijte nový velkoobchod pneumatik i další služby ZLINER.

Spolehlivé autobusy od ZLINER

Již tradičně je firma ZLINER největším prodejcem autobusů v České republice. Samozřejmostí je rovněž zajištění kvalitního a rychlého garančního a pozáručního servisu. Společnost je prodejcem a autorizovaným servisem největšího českého výrobce autobusů IVECO BUS. Stabilně má k dispozici kompletní sortiment náhradních dílů pro běžné i nadstandardní modely. Servis funguje non-stop (tedy 24 hodin denně, včetně sobot a neděl) a má síť poboček po celé České republice. Náhradní díly mění ve svých servisech, ale rovněž je dodává zájemcům. Výhodou firmy ZLINER jsou zkušenosti, kterými se může pochlubit jen málokdo. Má za sebou již téměř 70leté know-how s autobusy značek Iveco a Karosa. ZLINER je ideálním partnerem pro každého provozovatele autobusů, který si svůj vozový park nemůže dovolit nechat stát ani minutu déle, než je nezbytně nutné.

Servisní služby ZLINER pro autobusy IVECO BUS zahrnují vše od běžných až po generální opravy, včetně oprav po haváriích. Firma opravuje rovněž trolejbusy. Je schopna realizovat speciální úpravy, přestavby, má k dispozici pískovnu i lakovnu, nabízí geometrii náprav, válcovou zkušebnu brzd i další servisní služby, včetně přípravy autobusů a trolejbusů a STK.

Společnost si zakládá na včasném dodání zboží a zaměstnává kvalifikované pracovníky, kteří najdou pro každého zákazníka nejvhodnější řešení.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce