Půjčka pro OSVČ je připravena pomoci velmi rychle

Malá finanční injekce pro vaše podnikání? Ano, přesně taková je k dispozici, stačí vyplnit velmi krátký formulář a uvést platné IČO, díky němuž bude okamžitě ověřeno, že jste aktivním podnikatelem. Není důležité, jak dlouho už jste v této roli nebo jaký je váš obor působnosti. Na to se nikdo ptát nebude, stačí uvést pouze základní osobní údaje. Rychlost dohody je na prvním místě, nemusíte na nic čekat a nejsou zapotřebí ani žádné osobní schůzky. Cesta je tedy snadná, stačí udělat první krok. Konkrétní částka a lhůta splatnosti jsou také jen na vás. Zvolte si nejzajímavější variantu z těch, které jsou dostupné.

Začíná se na pěti tisících

Jaké je minimum a maximum u této nabídky? Půjčka pro OSVČ je připravena, aby pomohla opravdu bleskově a neptá se na různé podrobnosti z osobního života svých klientů. Proč také? Diskrétnost je vždy na prvním místě. Platí také jednoduché pravidlo, pokud vyřešíte úvěr bez nutnosti osobních schůzek, ušetříte čas, který pak můžete věnovat jiné činnosti. Čísla mluví jasně a jsou nejlepší nápovědou pro všechny, kdo podobný finanční produkt ještě zvažují. Právě díky nim si pak mohou promyslet různé okolnosti.

  • 5 tisíc korun je minimální částka, o které můžete uvažovat. Je to dost na nový tablet?
  • 30 tisíc korun je maximum. Nábytek do kanceláře, vybavení dílny, software, to je na vás!
  • Splatnost si určí každý dle svých preferencí. Minimum je stanoveno na 7 dní, maximum na 30.

Účel není vůbec rozhodující

Je to klasická půjčka pro podnikatele, která pomůže v mnoha různých situacích. Neptá se, jestli jde o složenky, investice do podnikání a reklamy nebo cokoliv dalšího. Umí být rychlá a věcná, což je zde nejdůležitější. Čekání proto rozhodně není na programu, naopak, dočkáte se odpovědi hned poté, co splníte všechny potřebné formality. 

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce