Chcete vědět, kolik si vyděláte jako montér v regionu, kde pracujete?

Jste manuálně zručný, vyznáte se v technické dokumentaci, baví vás dávat věci dohromady a zajišťovat jejich funkčnost? Profese montéra nabízí širokou paletu možností a na Profesia.cz v ní nabízíme tisíce uplatnění, a to i v zahraničí.

Montéry hledají průmyslové podniky i vodohospodáři nebo energetici

Nejvíce nabídek pro montéry nabízejí samozřejmě průmyslové podniky, z nich je aktuálně téměř třetina nabídek. Jde především o automobilový a strojírenský průmysl. Pracovat můžete ale i pro firmy, které zajišťují dodávky tepla a vody, energetické společnosti, stavební, elektrotechnické firmy nebo kovozpracující podniky, dopravce i výrobce nábytku a bytových doplňků. Zkrátka šikovní montéři jsou potřeba v mnoha oborech a poptávka po nich neklesá.

Práce v okolí i v zahraničí

Na Profesia.cz můžete hledat práci i podle toho, kde chcete pracovat. A tak zde můžete snadno najít nabídky práce, kvůli které nebudete muset dojíždět, ale i práci v zahraničí. A právě pro montéry je nabídka práce v zahraničí poměrně široká. Aktuálně jsou to desítky míst, například v Rakousku, Německu, Holandsku. V ČR je nabídka zaměstnání pro montéry největší v Jihomoravském, Středočeském a Plzeňském kraji, od loňska výrazně přibylo nových míst i v krajích Karlovarském a Vysočina.

Náborové příspěvky i ubytování zdarma

Manuálně zručné, technicky orientované lidi ochotné pracovat rukama firmy potřebují, proto nabízejí i řadu výhod, které nejsou v jiných profesích obvyklé. Řada společností tak nabízí náborový příspěvek i ve výši měsíční mzdy, ubytování pro zaměstnance zdarma nebo příspěvky na ubytování a dopravu, 13. a 14. plat či podíly na zisku.

Kolik si vyděláte?

Průměrná měsíční mzda montérů včetně odměn je 27 500 Kč. Více si vyděláte v chemickém, stavebním nebo elektrotechnickém průmyslu. Z pohledu regionů jsou kromě Prahy nejvyšší mzdy v Plzeňském, Libereckém a Středočeském kraji.

Jako benefit zaměstnavatelé nejčastěji nabízejí dovolenou navíc, příspěvek na ubytování a 13. plat.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce