Profesní vzdělávání v oblasti realit: Rozšiřte si své kompetence

Ať už se pohybujete ve světě realit nějaký ten čas, nebo vás tato oblast láká, máte nyní jedinečnou možnost podat si přihlášku na vysokou školu a rozšířit si své znalosti v jedinečném oboru. Panevropská univerzita i v letošním roce otevírá studijní program nesoucí označení Digitální makléř s MBA, který se zaměřuje na aspekty právní, stavební, obchodní, marketingové, finanční a poskytuje maximální informace a znalosti z tohoto oboru v propojení s novými technologiemi a digitalizací.

Zajímavé studijní moduly s přidanou hodnotou

V rámci tohoto studijního programu nabízí Panevropská univerzita velmi zajímavé moduly, které komplexně seznamují studenty se znalostmi, jež aktuálně vyžadují pozice v širokém spektru organizací podnikatelských, neziskových i v institucích státní a veřejné správy v České republice, Evropské unii i třetích zemích. A stejně tak dají studentům možnost založit si například vlastní realitní kancelář a nastartovat profesionální kariéru. Jedná se například o realitní právo, marketing v oblasti realit, činnost realitního zprostředkovatele, ceny a hodnoty realit, nové trendy v realitách, jakož i stavební minimum, včetně základních prvků staveb, projektů, územních plánů, skrytých vad a všeho, co byl měl makléř znát. Studovat Panevropskou univerzitu můžete nejen v Praze, ale i v Ostravě.

Jak začít studovat

Během tříletého prezenčního studia na Panevropské univerzitě získáte teoretické i praktické informace z realitního oboru. Po podání přihlášky a zaplacení poplatku za přijímací řízení ve výši 500 Kč probíhá přijímací řízení formou rozhovoru během osobního setkání, pro přijetí je nezbytné předložení úředně ověřené kopie maturitního vysvědčení.

Pak už vám nic nebrání nabírat nové znalosti a zkušenosti pro uplatnění se v podnikatelském sektoru, ve státní či veřejné správě.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce