Do každé firmy patří trezor

Skladujete důležité dokumenty bezpečně? Máte ve firmě větší hotovost? Musíte přehledně skladovat klíče? Podívejte se na pět důvodů, proč musíte mít ve firmě trezor i vy!

Skladujete bezpečně důvěrná data?

Stačí, že máte ve firmě data personální povahy – životopisy nebo pracovní smlouvy, a podle zákona je musíte zajistit před neoprávnění nahlížením. Uložení v šanonu rozhodně nestačí. Ty nejcitlivější data je zapotřebí uložit ještě bezpečněji – ve vhodném trezoru. Podobně důvěrné mohou být i některé smlouvy, například s obchodními klienty. Větší trezory jsou svými parametry připraveny na to, aby snadno schovaly hned několik standardních šanonů pro dokumenty formátu A4.

S notebookem do trezoru

Nosíte důvěrná data v notebooku? Ten je sice chráněn heslem, ale ve chvíli, kdy jej necháváme bez dozoru na pracovišti, je vhodné jej navíc zajistit proti odcizení. Nejjednodušším řešením je uskladnit notebook v trezoru. Uchráníme se tak před odcizením drahého zařízení, ztrátou důvěrných dat, ale i běžných dat, která třeba ne vždy dostatečně zálohujeme. Přijít někdy o notebook, zejména pokud je jedním z našich nejdůležitějších pracovních nástrojů, je jako přijít o několik let práce.

Hotovost v bezpečí

V mnoha firmách potřebujeme držet v bezpečí hotovost. Mnohdy chceme bezpečně uskladnit i další cenné věci – stravenky pro zaměstnance, firemní platební karty apod. Na to vše je vhodné mít jako pomocníka alespoň menší sejf. Malé trezory se dají zabudovat do nábytku, nebo existují i jako trezory do zdi.

Trezory na klíče jsou nejen bezpečné, ale i přehledné

Specialitou jsou trezory na klíče. Svým rozměrem i uspořádáním odpovídají tomu, aby v nich bylo možné klíče od různých zamčených provozů, místností nebo třeba zamčených skříní a skřínek uskladnit nejen bezpečně, ale rovněž přehledně. Trezor, ve kterém bychom všechny klíče pouze hodili do nějaké krabičky, by nám příliš užitečně nesloužil.

Na zbraně i opiáty

Pro zbraně obvykle hledáme spíše speciální domácí trezory na zbraně. Musíme je totiž zajistit před dětmi i před krádeží. Trezory vhodné pro skladování různých nebezpečných nebo veřejně nepřístupných látek zas oceníme, pokud pracujeme třeba ve zdravotnictví, jako veterinář apod. I pro tento účel se vyrábí speciálně rozvržené trezory.

Hledáte kvalitní a levné trezory?

Společnost AB-STORE prodává ve svém e-shopu celou řadu kvalitních trezorů vhodných pro různá použití ve firmách i v domácnostech. Přestože firma nabízí tu nejvyšší kvalitu v dané třídě, jsou trezory cenově velice dostupné. V sortimentu najdete nábytkové trezory, trezory do zdi, trezory na klíče, trezory na zbraně, trezory vhozové i trezory s certifikací.

Redakce portálu
Redakce portáluhttps://www.ipodnikatel.cz
Internetový portál iPodnikatel.cz je specializovaný portál zaměřený na začínající podnikatele a ty, kteří chtějí rozvíjet svůj malý nebo střední podnik.

Inzerce